Alternatywa dla tradycyjnej szafy

Niewielkie metraże mieszkań sprawiają, że ciężko w nich pomieścić wszystko, co niezbędne. Zwłaszcza, kiedy chodzi o ubrania, odkurzacz, deski do prasowania, czy suszenia ubrań. Wszystkie te elementy są nam potrzebne w życiu codziennym, jednak zostawione na widoku szybko dają wrażenie nieporządku oraz bałaganu. Jak się z tym problemem uporać?

Nowoczesna i przestronna szafa

szafy pod zabudowę poznańNajczęściej staramy się takie rzeczy schować gdzieś po szafkach w domu, czy upchnąć za szafą na ubrania, jak w przypadku deski do prasowania i tej do suszenia, jednak to nie zawsze rozwiązuje problem. Mając rodzinę nawet z najmniejszą ilością ubrań ciężko pomieścić się do tradycyjnej szafy, dlatego nierzadko mamy ich kilka tym samym zagracając nasze mieszkanie. Oba te problemy można łatwo rozwiązać decydując się na szafy pod zabudowę Poznań ma sklepy w których bez problemu zamówimy taką szafę, która doskonale wpasuje się w wystrój naszego mieszkania i zdoła pomieścić nie tylko ubrania całej rodziny, ale również odkurzacz, żelazko, buty, a nawet i pościel, poszwy i firanki z zasłonkami na zmianę. Szafy do zabudowy są znacznie bardziej pojemne z racji tego, że zajmują miejsce od samej podłogi aż do sufitu, a to dodatkowy metr czy nawet i więcej do zagospodarowania. Co więcej taką szafę możemy zakupić wraz z ogromnym lustrem, które będzie pełniło jednocześnie rolę drzwi.

Pomimo tego, że szafy do zabudowy są ogromne i pojemne to tak naprawdę potrafią jednocześnie nie zmniejszać w żaden widoczny i odczuwalny sposób metrażu naszego mieszkania. Dzieje się tak dlatego, że takie szafy najczęściej montuje się we wnękach mieszkań, a praktycznie każde takową posiada. Wnęki nie są na tyle duże, aby je sensownie zagospodarować chyba, że właśnie przerabiając je na szafę.