Czy wózki sklepowe są trwałe?

Ostatnio zadano mi pytanie, ponieważ jestem producentem mebli przeznaczonych do sklepów, a ono właśnie dotyczyło asortymentu. Nie lubię tego typu pytań, bo przecież wiadomo, co na to odpowiem, zanim jeszcze otworzę usta. Nie wiem więc, po co ludzie pytają.

Wózki sklepowe i uczciwe przedsiębiorstwo w Poznaniu

wózki sklepoweStanowi to dla mnie prawdziwą zagadkę. Co może powiedzieć producent, kiedy ktoś go pyta o regały sklepowe metalowe i ich trwałość. Oczywiście, mówię, że są trwałe. Inna sprawa, że rzeczywiście takie są. Mógłbym jednak powiedzieć, gdybym był nieuczciwy, że są, nawet gdyby w rzeczywistości nie były. U mnie wyrabiane są meble sklepowe bardzo różnych rodzajów. Regały metalowe należą w sumie do jednych z najtrwalszych produktów tutaj w magazynie zgromadzonych. Są też regały półkowe, które niekoniecznie wykonane są z metalu, ale też wykazują solidność. Niektórzy umieszczają je w swoich sklepach w widocznym dla klienta miejscu, bo niektóre rzeczywiście się do tego nadają. Część jednak się do tego nie nadaje, bo widać, że służą do celów magazynowych. Już lepiej postawić na regały mago, które mogą przybierać różne rozmiary, kolory i kształty. W Poznaniu regały bardzo łatwo dostać tak swoją drogą, więc gdybyśmy robili jakąś fuszerkę, szybko odbiłoby się to na nas czkawką. Takie są po prostu prawa rynku i każdy przedsiębiorca mniej lub bardziej zdaje sobie z tego sprawę. My oferujemy wyposażenie sklepów i chcemy, aby służyło ono jak najdłużej, bo to jest gwarancją dla nas, że ten sam klient wróci, kiedy będzie otwierał swój kolejny punkt. Poza tym może polecić nas swoim znajomym. Nie liczymy na to, że zepsują mu się wózki sklepowe Poznań po roku i dlatego na pewno wróci po nowe.

Przecież takie podejście jest zupełnie nieodpowiedzialne. Nie wiem jak można prowadzić biznes w taki sposób, licząc na naiwność ludzką. Ja wolę prowadzić przedsiębiorstwo uczciwie, bo to na pewno znacznie bardziej się opłaca.