Czym jest Arizer?

 

Waporyzacja jest sposobem na dużo bardziej efektywne pozyskiwanie kannabidiolu (CBD) z produktów konopnych. Mamy tu na myśli głównie medyczna marihuanę, której spalanie nie jest zalecane z racji ryzyka zmarnowania większości substancji czynnych.

Czy warto postawić na Arizery?

arizerNie ma co ukrywać, waporyzatory przenośne są dużo bardziej popularne od swoich stacjonarnych odpowiedników. Dlaczego? Ponieważ konsumenci cenią sobie głównie swobodę korzystania, a nie moc urządzeń. Bowiem z urządzeń stacjonarnych możemy korzystać wyłącznie tam, gdzie jest dostęp do gniazdka z prądem, a vaporizer przenośny wystarczy naładować i można cieszyć się odparowywanym materiałem na zewnątrz pomieszczeń. Jednymi z najbardziej popularnych urządzeń przenośnych są Arizery. To waporyzatory najwyższej jakości, które charakteryzują się najbardziej przekonującymi parametrami technicznymi. Nie ma się więc czemu dziwić, ze i polscy vaperzy bardzo często stawiają właśnie na tą markę. Arizer wypuścił na rynek około kilkunastu modeli w różnych cenach, które przeznaczone są zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych vape-amatorów. Jest to w tej chwili jedyna marka, której oferta jest tak szeroka i w której znajdziemy mocno zróżnicowane urządzenia. Ciekawe jest też to, że Arizery podgrzewają susz w kilka sekund, dzięki czemu straty w materiale roślinnym mogą wynosić do maksymalnie 5%, podczas, gdy palenie gwarantuje nam bezpowrotną utratę składników czynnych wynoszącą, co najmniej, kilkadziesiąt procent.

Używanie waporyzatorów do przyjmowania medycznych odmian konopi jest zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem. Jest tak, ponieważ są one najbardziej wydajne, ograniczają straty w suszu do minimum, a przy tym spada zużycie suszu, gdyż jest on w pełni wykorzystywany.