Darmowa obróbka fotografii

Obecnie mamy mnóstwo portali internetowych, a także i aplikacje na których publikuje się zdjęcia. Stąd też coraz więcej osób zaczyna interesować się ich obróbką nie tylko tą podstawową, ale również zaawansowaną. Mało kto jednak wie o tym, że do tego celu wcale nie musimy posiłkować się drogimi programami graficznymi.

Gdzie retuszować zdjęcia na portale?

retusz zdjęcia onlineMoja mama z wykształcenia jest fotografem co sprawiło, że i ja zaczęłam już jako dziecko interesować się fotografią. Mama także na swoim komputerze posiadała w pełni profesjonalny program graficzny i pozwalała mi często się nim bawić. Będąc nastolatką potrafiłam już tworzyć naprawdę efektowne fotomontaże oraz profesjonalnie obrabiać zdjęcia. Z czasem jednak to nauka wygrała z hobby dlatego w liceum porzuciłam chwilowo moje zamiłowania to fotografii, lecz ostatnio do nich powróciłam. Zaczęłam bardziej udzielać się na portalach oraz w aplikacjach gdzie można było publikować swoje zdjęcia. Byłam pod ogromnym wrażeniem umiejętności retuszu innych osób, które zdobywały dzięki temu sporą popularność dlatego ja także postanowiłam spróbować pokazać światu coś swojego. Niestety nie miałam już dostępu do programu mojej mamy, ale po kilku minutach poszukiwań odnalazłam witrynę umożliwiającą retusz zdjęcia online. Strona swoim wyglądem przypominała słynny edytor zdjęć na którym pracowałam, a zatem intuicyjnie potrafiłam odnaleźć większość funkcji. Po kilku minutach zabawy odkryłam, że ten internetowy program pozwala uzyskać w zasadzie bardzo podobne rezultaty do tych, jakie udawało mi się osiągnąć przed laty. 

Przyznam, że zrezygnowałam z zakupu programu i po prostu swoje fotografie zaczęłam obrabiać właśnie w programach online. Dawało mi to mnóstwo satysfakcji i całkowicie zaspokajało moje potrzeby w retuszu, a zważywszy na to, iż wcześniej korzystałam z profesjonalnych programów, potrzeby te nie były jakieś tam podstawowe. Byłam pod ogromnym wrażeniem efektów, jakie udało mi się uzyskać i jak się z czasem okazało – nie tylko ja ponieważ moje zdjęcia zyskały naprawdę wielkie uznanie na portalach.