Detektyw znalazł nieuczciwego pracownika

Nieuczciwi pracownicy to coś czego na pewno każda firma chciałaby uniknąć. Jednak nie zawsze się to udaje. W mojej firmie też się taki jeden trafił. Nie pracowałam co prawda z nim w jednym dziale, ale słyszałam o całej sprawie.

Detektyw a ceny i skuteczność

detektywMaciek pracował na magazynie i jak się potem okazało wynosił niektóre przedmioty, które pewnie potem sprzedawał. Myślał, ze przy takiej ilości towaru brak jednej czy dwóch sztuk to coś, czego nikt nie zauważy. Niestety, przeliczył się. Szef znalazł nieprawidłowości i rozpoczął własne dochodzenie. Wtedy Maciek zniknął nagle jak kamfora. Nie przyszedł do pracy, nie dobierał telefonów, w mieszkaniu nikogo nie było. Jako że nikt go nie widział to potrzebny był dobry detektyw ceny-Warszawa. Jego ceny nie były najniższe, ale przecież liczy się profesjonalizm. Szef powiedział mu o co chodzi, a ten rozpoczął poszukiwania nieuczciwego pracownika. Na początku nic nie było, jakby faktycznie się rozpłynął. Jednak potem biuro detektywistyczne go namierzyło. Podobno zatrzymał się u swoich rodziców. To była już konkretna informacja. Potem śledził go dalej, żeby być pewnym, że to na pewno podejrzany Maciek. Nie chciał robić scen przy rodzicach, więc detektyw dopadł go, jak szedł sam po zakupy.

Próbował uciekać, ale detektyw z Warszawy był szybszy. Agencja detektywistyczna zaliczyła kolejny sukces. Maciek został oddany w ręce policji, choć większości skradzionego towaru nie udało się odzyskać. Jednak przynajmniej sprawiedliwości stała się zadość, a u nas nie ma już takich pracowników.