Dobry pomysł na prezent świąteczny

Gdy moja córka przyszła na świat chciałam przy okazji prezentów świątecznych chciałam podarować dla każdego coś od niej. Chciałam żeby była to jakaś taka pamiątka z pierwszych świąt mojego dziecka. Wiedziałam, że dla całej rodziny może to być wspaniały prezent.

Zakup kubków z nadrukiem dla rodziny

kubki z nadrukiemOni wszyscy bardzo cieszyli się z tego, że moja córka przyszła na świat. W końcu była najmłodszym członkiem rodziny.Szukałam pomysłów na prezent w internecie. Jednak tam zawsze można coś znaleźć odpowiedniego. I znalazłam kubki z nadrukiem właśnie. Na takim kubku można umieścić dowolne zdjęcie i napis. Doszłam do wniosku, że dla każdego członka rodziny będzie inne zdjęcie i napisane coś innego. Tak każdy będzie wiedział, że jest to coś specjalnie dla niego. Córka miała niedawno sesję fotograficzną dlatego też mam sporo bardzo ładnych zdjęć. I miałam z czego wybierać. Kubki te nie były też jakoś specjalnie drogie. Cieszyłam się w sumie, że na te prezenty nie wydałam dużo. Gdy wysłałam zdjęcia i zapłaciłam czkałam z niecierpliwością na kubeczki. Byłam bardzo ciekawa tego jak będą wyglądały. Przyszły chyba po mniej więcej tygodniu od zamówienia ich. Byłam zachwycona tym jak wyglądały. Wszystkie były kolorowe a zdjęcia na ich wyszły bardzo wyraźnie. Uważam, że był to wspaniały pomysł na prezent. Do każdego kubka włożyłam jeszcze coś słodkiego i odpowiednio je zapakowałam. Byłam ciekawa bardzo reakcji rodziny. Podczas świąt gdy każdy zaczął rozpakowywać prezenty był zdziwiony tym co dostał.

Niektórzy tak jak moja mama byli wzruszeni tym co dostali. Te kubki zrobiły na nich naprawdę duże wrażenie. Moja mam zresztą od tego momentu na co dzień piję w nim zawsze kawę. Uważa, że nie mogłaby pić chyba już w niczym innym. Zawsze patrzy się też na zdjęcie na nim.