Dobry serwis kas

Moja mama od wielu lat prowadzi mały sklep spożywczy. W sumie robi to od kiedy tylko pamiętam. Jest to sklep, który pozwala utrzymać się moim rodzicom. Nie ma z niego jakiś wielkich pieniędzy ale też nie mogę powiedzieć żeby im czegoś brakowało.

Naprawa zepsutej kasy fiskalnej

serwis kas fiskalnych wrocławMama ma kasę fiskalna, która jest tam już ładnych parę lat. Ostatnio z tą kasą co chwilę są jakieś problemy. Po prostu co jakiś czas się psuje. Tata naprawił ją tylko tyle ile potrafił. Jednak ostatnio popsuła się tak, że ciężko było zrobić przy niej cokolwiek. Jednak w sklepie musi być kasa fiskalna i inaczej taki sklep nie może funkcjonować. Mama jednak nie miała teraz pieniędzy na to żeby kupić nową i dobrą kasę. Mieli z tatą ostatnio sporo wydatków, na które poszły ich całe niemal oszczędności. stwierdziłam, że trzeba może tą starą kasę zanieść do naprawy. Tata nie wierzył, że to coś da. Ja jednak uważałam, ze jeśli zobaczy ją dobry specjalista to na pewno coś pomoże. Wiedziałam gdzie jest serwis kas fiskalnych wrocław i dlatego też wzięłam kasę i tam pojechałam. Tam panowie obejrzeli sprzęt. Powiedzieli, że jest to bardzo dobre urządzenie, które tak naprawdę może działać wiele lat. Powiedzieli też, że już wiele razy je naprawiali i w tym przypadku postarają się aby jeszcze trochę pochodziła. Miałam przyjechać następnego dnia. Byłam bardzo ciekawa czy rzeczywiście udało się ten sprzęt naprawić. Gdy tam przyjechałam okazało się, że zepsuła się jedna mała część bez której kasa nie mogła poprawnie działać.

Panowie jednak naprawili ją wymieniając tą właśnie wadliwą część. Za naprawę nie zapłaciłam dużo. A maszyna działała jak nowa. rodzice nie mogli uwierzyć, że udało się ją naprawić. Byli bardzo zadowoleni, że nie muszą kupować nowej i wydawać tym samym sporo pieniędzy.