Domowa drewniana sauna

 

Razem z mężem mieliśmy kilka marzeń odnośnie naszego domu, które konsekwentnie spełnialiśmy. Nawet jeżeli spełnienie niektórych z nich zajmowało nam bardzo dużo czasu. Mieliśmy już w domu jacuzzi, ale na początku tego roku w końcu zdecydowaliśmy się na montaż sauny, o czym myśleliśmy już od dobrych kilku lat.

Sauna infrared spisuje się świetnie

drewniane sauny infrared od producentaNie chcieliśmy zatrudniać ludzi do budowania od podstaw sauny w naszym domu. Postawiliśmy więc na drewniane sauny infrared od producenta. Wybraliśmy opcję sauny, która pomieści 4 osoby bo pomyślałam, że fajnie byłoby jakbym mogła zapraszać przyjaciółki na babski wieczór, a jedną z atrakcji od czasu do czasu byłoby spędzenie trochę czasu w saunie. Zamówienie złożyliśmy przez specjalny formularz na stronie internetowej producenta, a potem mieliśmy kontakt telefoniczny z firmą produkującą sauny. Dlatego też saunę na żywo zobaczyłam dopiero kiedy przyjechała ona do nas wraz z ekipą montażową. Na szczęście sauna jest przepiękna! Mamy ją w domu już ponad pół roku i na początku myślałam, że będzie to tylko po prostu świetne miejsce do relaksu. W ogóle nie brałam pod uwagę jej zalet jeżeli chodzi o nasze zdrowie, o których dużo czytałam, ale nie za bardzo w nie wierzyłam. Tymczasem od kiedy regularnie korzystam z sauny np. bardzo poprawiła się moja odporność. Od czasu kiedy mamy saunę nie przeziębiłam się ani razu, a wcześniej bywałam chora bardzo często.

Jeżeli ktoś nie może pozwolić sobie na saunę w domu to polecam korzystanie chociażby z publicznych saun. Jest to niesamowicie relaksujący zabieg. I do tego jak się okazało działa też bardzo dobrze na nasze zdrowie. Nawet mój mąż stwierdził, że odkąd mamy saunę to czuje, że stan jego organizmu się polepszył. Mogę więc stwierdzić, że sauna była to naprawdę dobra inwestycja.