Dostałam na urodziny bombonierkę z moim zdjęciem

Jak pewnie większość osób, również ja nie mogłam doczekać się swoich kolejnych urodzin. Wszyscy wtedy bardziej się do ciebie uśmiechają, są milsi, do tego co jakiś czas dostaje się miłe SMS-y czy ktoś do ciebie zadzwoni z dobrym słowem. W końcu nastał ten dzień, moje urodziny! Było jak przewidziałam, miłe słowa, życzenia.

Bombonierki reklamowe na prezent?

bombonierki reklamoweJednak to nie wszystko w domu czekał na mnie niecodzienny upominek – bombonierka. I pewnie powiecie co w tym takiego niecodziennego? Otóż była to specjalna bombonierka tylko dla mnie, gdyż posiadała specjalną dedykację i moje zdjęcie. To właśnie mama zrobiła mi taką niespodziankę. Słyszałam, że są firmy, które wykonują bombonierki reklamowe z dowolnym nadrukiem, ale nie wiedziałam, że mogą je wykonywać dla osób prywatnych i to w jednej sztuce Chyba, że mama zamówiła hurtowo i teraz rozdaje wszystkim bobiniarki z moim wizerunkiem. Bombonierki reklamowe są bardziej kojarzone z firmami i promocją ich, a nie z indywidualnymi zamówieniem. Jednak widać, jak mama chce to potrafi znaleźć odpowiednią firmę, aby wykonać niecodzienny i tak spersonalizowany prezent dla swojej córki. Wracając jednak do bombonierki. Nie tylko posiadała ona piękne opakowanie, ale także w środku znajdowały się moje ulubione czekoladki z adwokatem. Jej, w pierwszej chwili pomyślałam, że zaraz zjem je wszystkie, ale po chwili już się opanowałam. I postanowiłam zostawić trochę na później i dla innych, żeby poczęstować przede wszystkim mamę jak wróci z pracy.

Urodziny minęły mi jak zawsze – z uśmiechem na twarzy. Jednak najbardziej ucieszyłam się z opisanej wyżej bombonierki. Nie tylko ze względu na pyszne, moje ulubione czekoladki w niej. Ale także ze względu na spersonalizowany charakter całego opakowania.

Więcej: bombonierki reklamowe