Elegancki czarny łańcuszek do torebki

 

W domu posiadamy garderobę. Nieskromnie mówiąc większość miejsca zajmują moje ubrania i dodatki. Mąż już zakazuje mi robić zakupy, bo twierdzi, że już nie mamy gdzie tego wszystkiego trzymać. Ja dobrze wiem, że ma on racje, ale niestety to jest silniejsze ode mnie. To już jest chyba zakupoholizm, bo każde moje wyjście z domu kończy się tym, że wracam z czymś nowym.

Idealny dodatek – czarne łańcuszki do torebek

łańcuszek do torebki czarnyW momencie, gdy dużo sklepów było stacjonarnie zamkniętych, mąż myślał, że już sobie odpuszczę zakupy, ale efekt był taki, że zaczęłam zamawiać praktycznie wszystko przez internet. Jednego dnia mogłam zakupić nawet pięć paczek dziennie. Przełomem w moim życiu było to, gdy mąż zagroził, że zablokuje mi dostęp do karty. Jakoś dotarło do mnie, że nie potrzebuję tylu par butów, czy tylu torebek. Wtedy trafiłam na sklep oferujący łańcuszek do torebki czarny. Uznałam, że to byłby ostatni mój zakup. Na zdjęciach wyglądały one przepięknie, a jako, że mam dużo torebek, to mogłabym nie kupując nowej torebki, po prostu odnowić moje stare. Moją propozycję powiedziałam mężowi, że zakup takiej funkcjonalnej rzeczy, to już jest jakiś postęp. I faktycznie mąż uznał, że to naprawdę fajne rozwiązanie, że można kupić sam łańcuszek i torebki, które mają kilka lat, w ten sposób odnowić. Łańcuszek, który do mnie dotarł, naprawdę był piękny. Jakość w tym w przypadku nie szła z ceną, bo wydałam naprawdę mało pieniędzy, a dodatek wygląda na wysokiej jakości materiał.

Od razu przymierzyłam do moich torebek i pasowały idealnie. Umówiłam się z mężem, że żadnych nowych rzeczy nie kupię, chyba, że trafi mi się taka okazja jak ta. Każdej mojej znajomej polecam zakup takiego łańcuszka. W ten sposób możemy dać nowe życie jakiejś starej galanterii.