Firma dobrze wyprała nasze dywany

 

Jakiś czas temu przeprowadziłam się do nowego mieszkania z mężem. Do tej pory wynajmowaliśmy z koleżanką ale kiedy z Michałem wzięłam ślub zdecydowaliśmy się na zamieszkanie razem. Mieliśmy dobrą pracę i wzięliśmy kredyt. Udało nam się kupić w przystępnej cenie mieszkanie dwupokojowe na starym osiedlu.

Warto prać dywany

pranie dywanów ŁódźMieszkanie nie wymagało remontu. My mieliśmy sporo własnych mebli więc na początku nie musieliśmy liczyć się z wydatkami. Zdecydowałam się jedynie na pranie dywanów Łódź i kilka dodatków żeby w mieszkaniu było przytulniej. Nasze dywany miały już kilka lat i do tej pory nigdy ich nie prałam ani nie czyściłam. Pięknie wyglądały jednak po przeprowadzce były trochę zakurzone. Postanowiłam poszukać odpowiedniej firmy w gazecie lokalnej i w Internecie. Znalazłam kilka ofert i zdecydowałam się na najtańszą z nich. Firma, która świadczyła te usługi miała bardzo dobre opinie. Sporo osób chwaliło jej usługi i ceny. Specjalista przyjechał do nas i zabrał dywany, które były przeznaczone do prania. Umówiłam się na odbiór dywanów za dwa dni. Dywany po tym czasie zostały dostarczone do mnie do domu. Dywany po praniu były jak nowe. Pięknie się prezentowały, Były czyste i pachnące. Nie było widać żadnych ubytków czy przebarwień. Byłam bardzo zadowolona z efektu. Nie sądziłam, że będzie on tak mocno widoczny. Uważam, że warto korzystać z takich usług. Firma bardzo sprawnie [przeprowadziła całą akcję.

Dywan został zabrany i dostarczony do mnie w cenie. Nie musiałam nic dodatkowo płacić. Wiele firma w naszym mieście gwarantowało takie usługi jednak firma, którą wybrałam była najtańsza. Byłam zachwycona efektem. Nie warto kupować nowych dywanów nawet jak są zakurzone. Warto skorzystać z możliwości wyprania go przez firmę, która się n a tym zna.