Folia stretch maszynowa w Polsce

W Polsce folia stretch maszynowa cieszy się bardzo dużą popularnością i jest wykorzystywana w wielu różnych branżach. Jak pokazują najnowsze statystyki w Polsce największą popularnością cieszy się folia stretch pochodząca od szwedzkich producentów. Wśród przedsiębiorców i klientów prywatnych najpopularniejszym producentem folii stretch jest Trioplast, który w swojej szerokiej ofercie ma różne modele folii stretch maszynowych oraz wielu innych produktów takich jak choćby taśma pp, która w ostatnim czasie stała się niesłychanie popularna.

foliaDlaczego Polacy wybierają produkty firmy Trioplast. Duży wpływ na ten wybór ma oczywiście niska cena i wysoka jakość produktów. Folia stretch producent Trioplast to doskonałe folie, które produkowane są w 100% z czystych granulatów. To właśnie dzięki temu folia ta zachowuje swoją niesamowitą powtarzalność podczas kolejnych dostaw. Zastosowanie 100% czystych granulatów zapewnia folii stretch również bardzo wysoką rozciągliwość, która może osiągać nawet 300%. Jest to niesłychanie ważny argument zwłaszcza, że dla wielu firm głównym kryterium wyboru folii stretch maszynowej jest właśnie rozciągliwość. Według producenta z 10 cm folii stretch, która znajduje się na rolce możemy uzyskać nawet do 40 cm folii na palecie.

Z produktów firmy Trioplast w Polsce korzysta bardzo wiele dużych i średnich zakładów powiązanych głównie z branżami papierniczymi, opakowaniowymi, spożywczymi, cukrowniczymi, chłodniczymi oraz logistycznymi. Firmy te przy dużych hurtowych zamówieniach mogą oczywiście liczyć na specjalne rabaty i darmowe dostawy. Co ciekawe bardzo atrakcyjna oferta czeka również na klientów prywatnych, którzy potrzebują niewielkich ilości folii stretch maszynowej lub taśmy pp. Oni również mogą liczyć na bardzo niskie ceny.

W Polsce jest bardzo wiele dobrych producentów folii stretch i warto sprawdzić chociaż kilka z nich, aby wybrać te które będą Nam najbardziej odpowiadać.