Gabinet wykonujący depilację laserową w Łodzi

Jeśli chcesz na stałe pozbyć się włosków zastanów się nad tym zabiegiem. Jego regularne powtarzanie prowadzi do całkowitego zaniku włosów na ciele. Będziesz mogła zapomnieć o goleniu nóg. Zabieg jest szczególnie polecany dla osób, u których pojawiają się podrażnienia po tradycyjnych metodach depilacji.

W Łodzi wykonamy depilację laserową

depilacja laserowa łódźZabieg jest zalecany jest osobom z tendencją do wrastania włosów, tworzenia stanów zapalnych (grudek i krostek). Największą zaletą tego typu depilacji jest całkowite lub niemal całkowite usunięcie owłosienia z wybranych miejsc na ciele. Podobny zabieg trzeba powtarzać, ale już po kilku sesjach depilacji laserowej możemy cieszyć się gładką skórą nawet przez parę lat. Jeśli tym czego szukamy jest depilacja laserowa Łódź jest do tego dobrym miejscem. Do zabiegu trzeba się oczywiście odpowiednio przygotować. Już miesiąc przed zabiegiem należy zrezygnować z depilacji. Kilka tygodni przed zabiegiem należy zrezygnować z solarium i samoopalaczy. Przed samym zabiegiem lekarz wykona próbę laserową. Dopiero wtedy, jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie, możemy przejść do depilacji. Lekarz używa najczęściej lasera, którego światło pochłaniane jest przez melaninę znajdującą się w mieszku włosowym. Zabieg najczęściej powtarza się co miesiąc przez około pół roku, następnie raz w roku. Po zabiegu należy unikać sauny, gorących kąpieli. Na trzy tygodnie musimy również zrezygnować z opalania. Lekarz używa najczęściej lasera, którego światło pochłaniane jest przez melaninę znajdującą się w mieszku włosowym.

Musimy pamiętać jednak o przeciwwskazaniach do zabiegu. Należą do nich oczywiście ciąża i przebyte nowotwory. Poddać się zabiegowi nie mogą również osoby zażywające leki światłouczulające. Należą do nich m.in. antybiotyki lecące trądzik czy niektóre antydepresanty. Nie możemy również mieć opalenizny w miejscu przeprowadzania zabiegu.