Gdzie kupić motor na akumulator?

Jak najprościej wywołać uśmiech na twarzy swojego dziecka? Oczywiście nie mamy tu na myśli dobrego słowa, czy przytulenia, ale prezent. A ten, najlepiej by trafiał w gust pociechy i służył dłużej niż jeden, dwa sezony. Toteż warto się zainteresować pojazdami akumulatorowymi dla dzieci. 

Motor akumulatorowy dla dzieci

motor na akumulatorDzieci uwielbiają wszelkiego rodzaju pojazdy, a im lepiej wyglądają i działają, tym bardziej trafiają w ich gust. A które z dzieci nie marzy o własnym motocyklu, czy samochodzie? Chyba nie ma takiego. Toteż motor na akumulator dla trzy-czterolatków jest prezentem idealnym. Rozwija prędkość do trzech kilometrów na godzinę, dzięki czemu jest bezpieczny i daje gwarancję, że dziecko nam niespodziewanie nie odjedzie. Pojazd jest obsługiwany za pomocą pedału gazu, stanowiącego jednocześnie pewnego rodzaju podpórkę pod stopę. Znajdziemy też oczywiście hamulce, które sprawdzą się na każdej nawierzchni. Motor na akumulator może być też sterowany pilotem, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla młodszych dzieci, które nie do końca opanowały obsługę pojazdu. Te umiejętności oczywiście przyjdą z czasem, ale na początku malcowi sprawi przyjemność sam fakt, ze jedzie na motocyklu, a niekoniecznie to, że go kontroluje. Koszt dziecięcych, akumulatorowych motorów waha się od stu pięćdziesięciu do trzystu złotych, wszystko zależy bowiem od jakości zastosowanych w nim materiałów, a także patentów licencyjnych – w przypadku replik motocykli co bardziej znanych marek. 

Pojazd to prezent, który sprawdzi się zawsze, tak w przypadku chłopców, jak i dziewczynek. Bowiem posiadanie pojazdu ze świata dorosłych, choć w mikro wersji, jest dla dziecka bardzo nobilitujące i zarazem rozwija jego świadomość w kwestii opanowania obsługi pojazdów.