Gratka dla miłośników dronów – nowy sposób latania

Każdy profesjonalista i hobbysta wie, jak ważne są szczegóły i jak ważna jest dobra jakość sprzętu, na którym się pracuje. Nie wszyscy zwracają uwagę na detale, tak jak pasjonaci. Ci, którzy znaleźli swoją miłość na przykład w operowaniu dronem, będą zwracali uwagę na inne rzeczy, niż zwykły człowiek, który ma zupełnie odmienną pasję.

Wersja f210 3D Edition lepsza od poprzedniej?

walkera f210 3dDla przeciętnego człowieka dron jest urządzeniem latającym i koniec. Dla profesjonalisty i/lub pasjonaty dron będzie bezzałogowym statkiem powietrznym, który ma mnóstwo zastosowań. Przede wszystkim nagrywa. Na hasło: dobry sprzęt, profesjonalista odpowie: Walkera i będzie pewny swojej odpowiedzi. Czemu? Bo każdy operator drona testuje sprzęt codziennie. Gdy na rynek wszedł model Walkera f210, nikt nie spodziewał się, że niedługo po tym na rynku pojawi się jego „młodszy brat” – wersja walkera f210 3d, która potrafi latać do góry nogami. Na zwykłym człowieku, może nie zrobić to większego wrażenia, ale dla ludzi, którzy kochają drony i znają się dobrze na nich, ta właściwość jest czymś bardzo pożądanym. Tym, którzy nie są znawcami tematu można podpowiedzieć, że w standardzie drony nie latają „do góry nogami”. Tak jak samoloty. Mogą się oczywiście odwrócić, ale muszą wrócić do podstawowej pozycji. W przypadku dronów f210 3D Edition odwróci się o sto osiemdziesiąt stopni, odwróci się wtedy też jego silnik i dron nadal może w tej pozycji lecieć. Jest jeszcze szybszy od poprzednika.

Tylko miłośnicy latania są w stanie zrozumieć jaką przyjemność to oznacza. Dla operatora drona to prawdziwa gratka. Wielu ludzi jeszcze nie rozumie tego, ponieważ nigdy nie próbowało. Najczęściej jest tak, że jeśli ktoś ma smykałkę, gdy weźmie w rękę „pilota”, już go później nie odda. Kończy szkolenia i staje się profesjonalistą.