Imprezy firmowe na Śląsku

Nie ma nic lepszego niż impreza firmowa, żeby zintegrować pracowników. W poszukiwaniu dobrej oferty można zjeździć całą Polskę. Ciekaw propozycje spływają na skrzynkę mailową do działu HR, nic tylko wybierać najtańszą z najlepszą ofertą atrakcji motywujących pracowników do działania.

Wyjazd integracyjny po śląsku

Imprezy dla firm śląskJeśli chodzi o imprezy dla firm Śląsk ma najlepszą ofertę. Gorliwie zapewnił mnie kolega. W prawdzie jest z Katowic, więc brałem pod uwagę, że może być nieobiektywny, ale postanowiłem to sprawdzić. Rzeczywiście oferta była niesamowita. Trzydniowy wyjazd do zamku w górach. W planie paintball, strzelnica czarno prochowa, wyścigi przełajowe, spływ pontonami po rzece i wiele, wiele innych. Co najważniejsze w cenie były dwie wieczorne imprezy z nieograniczoną ilością napojów wyskokowych. Co było robić? Złożyłem zamówienie, wynająłem autokar i wraz kilkudziesięcioma pracownikami ruszyliśmy na spotkanie przygody. Musze przyznać, że były to najlepiej do tej pory wydane pieniądze z funduszu socjalnego. Na miejscu przywitała nas miła obsługa, kótra przygotowała wieczorek integracyjny z balem przebierańców i degustacją miejscowych trunków. Następnego dnia rano, spotkaliśmy się z profesjonalnym instruktorem strzelectwa, który wprowadziła nas w tajniki obsługi broni palnej, później obiad, złożony z trzech dań i do wieczora paintball. Wieczorem kolejna kolacja i bal przebierańców. Każdy z pracowników otrzymał do wykonania zadanie.

Cała zabawa trwała do późna w nocy. Rano kolejne śniadanie, kolejna porcja atrakcji i powrót do domu. W całej tej sytuacji, najlepsze było to, że pracownicy nieczuli, że cały czas są obserwowani i oceniani, przeze mnie i mój zespół managerów. To była wspaniała inwestycja w moją firmę i pracowników.