Jak zadbać o swojego dostawczaka?

Samochód dostawczy jest w posiadaniu każdej poważnej firmy budowlanej oraz hurtowni czy większego sklepu. Jest to bardzo ważne narzędzie pracy od którego zależy działalność firmy i jakość świadczonych usług. Samochody takie jak citroen jumper, mercedes sprinter, renault master, citroen c4 czy suzuki grand vitara są w Polskich firmach bardzo popularne.

Ważne, żeby nasz samochód dostawczy, który jest narzędziem pracy był sprawny jak najdłużej

pokroweceSą to po prostu bardzo dobre samochody. W szczególności Renault Master czy Mercedes Sprinter. Pamiętajmy, że samochód, którym pracujemy jest także wizytówką firmy. Warto zatem zadbać, aby firmowy samochód był w jak najlepszym stanie. W samochodzie dostawczym przeważnie przewozimy wiele rzeczy, które mogą zabrudzić wnętrze samochodu. Jeśli służy on firmie budowlanej to często brudzą go pracownicy, którzy są często brudni po pracy. W sklepach czy hurtowniach może się zdarzyć, że przewożony przez nas towar wyleje się i również zabrudzi nam wnętrze samochodu. Warto jest wtedy zabezpieczyć się na taką ewentualność i zainwestować w pokrowce samochodowe-citroen c4. Potrafią one skutecznie ochronić zarówno fotele, tapicerkę jak i cały samochód od zewnątrz. Pokrowce samochodowe po prostu zakładamy na fotele i tapicerkę, a do tego na podłogę kładziemy dywaniki i nasz samochód już jest bardzo dobrze zabezpieczony przed wszelkiej maści brudem. Pokrowce możemy w każdej chwili bez problemu zdjąć i wyprać w zwykłej pralce, a czyszczenie foteli i tapicerki zazwyczaj wymaga zamówienie specjalistycznej usługi, gdyż raczej nie mamy w garażu niezbędnych do tego urządzeń i preparatów. Tego typu pokrowce są dostępne na rynku w kilku wersjach. Mamy przede wszystkim pokrowce szyte na miarę oraz pokrowce uniwersalne. Zalecane są pokrowce szyte na miarę, gdyż gwarantują one idealne dopasowanie do oryginalnych foteli oraz pełną kompatybilność np. z poduszkami powietrznymi zainstalowanymi w aucie. Do wyboru mamy także wiele materiałów z których pokrowce samochodowe są wykonane.

Mamy np. trwały i łatwy w czyszczeniu poliester, a także pięknie wyglądającą skórę, która potrafi całkowicie odmienić wnętrze naszego dostawczaka i uczynić go naprawdę ładnym samochodem. Pokrowce z pewnością pomogą Ci zachować czystość w samochodzie i tym samym poprawić wizerunek firmy.