Jaki kocyk dla niemowlaka?

Poszukując elementów niemowlęcej wyprawki najlepiej skorzystać z gotowych internetowych list, w których dostępne są wszystkie niezbędne artykuły. Poza podstawowymi mebelkami, produktami pielęgnacyjnymi i pieluszkami jednym z nieodłącznych elementów niemowlęcej wyprawki jest kocyk do przykrywania podczas drzemki i nocnego snu.

Miękki kocyk z bawełny dla niemowląt

bawełniany kocyk dla niemowlakaProducenci oferują koce dziecięce wykonane z przeróżnych materiałów. Przede wszystkim jednak to bawełniany kocyk dla niemowlaka cieszy się zdecydowanie największym zainteresowaniem. Klienci znajdą tego rodzaju produkty w przeróżnych wymiarach, kolorach i wzorach, dzięki czemu kocyk wpasuje się w pozostałe akcesoria i wyposażenie łóżeczka czy pokoiku dziecięcego. Koc znajduje szerokie zastosowanie, ponieważ można go użytkować w domu, ale również podczas spacerów przykrywając nóżki maluszka będącego w wózku. Ponadto kocem można przykryć dziecko w foteliku samochodowym w chłodniejsze dni. Jest to zdecydowanie lepsza opcja niż tradycyjna kołderka, która w przypadku kilkumiesięcznych maluchów może okazać się zupełnie nietrafiona. To samo tyczy się poduszek – lepiej postawić na cienkie poduszki zamiast grubych i mało komfortowych poduch, które absolutnie nie są przeznaczone dla noworodków. Dużym zainteresowaniem cieszą się również zestawy minky składające się z kocyka i poduszki. Najważniejsze, aby wszystko pochodziło od zweryfikowanego dostawcy, który stawia na jakość i odpowiednie atesty.

Kocyk niemowlęcy może również okazać się idealnym pomysłem na prezent dla nowo narodzonego członka rodziny. Taki produkt z całą pewnością przyda się nawet w kilku wersjach, ponieważ jak już wspomniano kocyki można zabierać ze sobą niemal wszędzie – zarówno na spacer czy wizytę u rodziny, jak i w dalsze wspólne podróże.