Jaki susz jest najlepszy?

W sklepach konopnych znajdziemy mnóstwo produktów, ale tym, który cieszy się największą popularnością jest susz konopny. Nie jest to przypadek, albowiem jest on najtańszym z nich, a przy tym może zawierać nawet kilkanaście procent tej substancji aktywnej.

Zakup marihuany do waporyzacji

susz do waporyzacjiTrzeba wiedzieć, że susz CBD jest legalny, albowiem może zawierać tylko śladowe ilości THC, który w konopiach odpowiada za odurzenie oraz psychiczne uzależnienie. Jego stosowanie jest więc bezpieczne i nie niesie z sobą żadnych zagrożeń. Natomiast o ile jego przyjmowanie niesie wiele korzyści, tak przyjmowanie w procesie spalania, już przeciwnie. Jest tak, ponieważ podczas spalania wydziela się dym i to właśnie on jest nośnikiem substancji smolistych oraz związków rakotwórczych. Ponadto, dym jest gorący więc podrażnia drogi oddechowe i nierzadko powoduje mikro oparzenia. Natomiast w waporyzacji nie powstaje dym, albowiem marihuana jest odparowywana, a nie spalana. Mamy za to do czynienia z chłodną parą wodną, która nie podrażnia dróg oddechowych ani, tym bardziej, oparzeń. Dobry susz do waporyzacji możemy kupić w internetowych sklepach konopnych, gdzie mamy największy jego wybór. Tam też znajdziemy najniższe ceny oraz wiele promocji, które umożliwią nam zakup większej ilości marihuany w dużo niższych cenach. Jednak oferta sklepów online nie ogranicza się tylko do suszu, albowiem możemy w nich nabyć także nowoczesne urządzenia do waporyzacji.

Większość konsumentów legalnej marihuany ją pali, ale wynika to z faktu, że nie są oni świadomi zagrożenia. Tymczasem palenie marihuany niczym nie różni się od palenia wyrobów tytoniowych, gdyż ilość wchłanianych substancji smolistych i związków rakotwórczych stoi na podobnym, czyli dość wysokim, poziomie.