Jedzenie na dowóz w Poznaniu – dieta wegetariańska

Od jakiegoś czasu zacząłem się spotykać z dziewczyną, którą poznałem na studiach. Byliśmy w tym samym wieku i poznaliśmy się na fakultecie i od razu zaiskrzyło. W końcu zaczęło się robić między nami poważniej i zaczęliśmy się dowiadywać o sobie nawzajem coraz więcej. I jedną z takich rzeczy bardzo mnie zaskoczyła, bo się tego po prostu nie spodziewałem.

Wegetariańska dieta z dowozem na terenie Poznania

wegetariańska dieta na dowóz w poznaniuAkurat tak się złożyło, że praktycznie od momentu, gdy się zaczęliśmy widywać ze sobą, żadne z naszych spotkań nie było w miejscu serwującym jedzenie. A jeśli można tam było coś zjeść to my akurat nic nie zamawialiśmy. Dlatego też tak późno dowiedziałem się od niej o tym, że jest wegetarianką. Jak tłumaczyła, nie czuła, żeby było to coś, czym musi się chwalić, tym bardziej, że sama nie ma problemu z tym, że ktoś je mięso, dlaczego więc miałaby od razu mówić, że ona tego mięsa nie je. Bardzo podobało mi się jej podejście, a do tego stopnia ją polubiłem, że sam postanowiłem spróbować tego typu diety. Gdy zaprosiłem ją do siebie pewnego wieczora pomyślałem, że zamówię coś takiego do domu. Wpadła mi w oko polecana wegetariańska dieta na dowóz w Poznaniu, która miała całkiem sporo interesujących pozycji w menu. Po zastanowieniu zamówiłem kilka różnych dań, tak żeby móc stworzyć swoisty stół szwedzki, pozwalający wybrać każdemu z nas to, co mu najbardziej smakowo podpasuje.

Jako że wcześniej nie jadłem dań robionych specjalnie pod dietę wegetariańską, to obawiałem się, że może mi nie smakować. Jednak jedzenie, które zamówiłem było przepyszne. I nie tylko mi ono smakowało – mojej dziewczynie również. Powiedziała, że dawno nie jadła tak fajnie przyrządzonych dań wegetariańskich i doceniła to, że dopasowałem się do jej preferencji.