Kupno kopert z logo firmy

Kilka miesięcy temu założyłem firmę marketingową. Często rozsyłam do swoich klientów korespondencję pocztą tradycyjną. Chciałem, żeby moja korespondencja czymś się wyróżniała. Długo zastanawiałem się, jak to osiągnąć. Zależało mi na tym, aby było to coś, co rzuca się w oczy, ale jednocześnie nie wygląda zbyt kiczowato. W końcu znalazłem odpowiednie rozwiązanie.

Zaprojektowałem koperty z logo firmy

koperta z logo firmyDoszedłem do wniosku, że najlepsza będzie koperta z logo firmy. Okazało się, że takie koperty można zamówić w wielu sklepach internetowych i samodzielnie zaprojektować. Znalazłem jeden sklep, gdzie było to możliwe i zabrałem się za składanie zamówienia. Samodzielnie zaprojektowałem taką kopertę. Logo firmy umieściłem w prawym górnym rogu koperty. Bardzo dobrze rzucało się ono w oczy, ponieważ użyłem jaskrawych kolorów, takich samych jak w logo, które widniało na mojej stronie internetowej. Jednocześnie było umiejscowione w takim miejscu, że nie utrudniało zaadresowania koperty. Pod logo umieściłem jeszcze nazwę firmy. Zamówiłem próbą ilość takich kopert. Byłem bardzo ciekawy, jak będą one prezentowały się w rzeczywistości. Kilka dni później kurier dostarczył mi zamówienie. Byłem bardzo zadowolony z ich jakości. Przede wszystkim były one wykonane z solidnego papieru i posiadały samoprzylepne zamknięcie. To było bardzo wygodne i praktyczne.

Samo logo prezentowało się naprawdę bardzo ładnie. Wyglądało schludnie i jednocześnie wyróżniało kopertę wśród innych, białych kopert. Zdecydowałem się od razu zamówić dodatkową liczbę kopert. Tym razem złożyłem duże zamówienie. Cena za jedną sztukę wynosiła zaledwie kilkanaście groszy, dlatego nie musiałem martwić się o budżet mojej firmy. Jestem bardzo zadowolony z tego rozwiązania i zamówionych produktów.