Kupno kosmetycznego fotela elektrycznego

Po wielu latach pracy jako kosmetyczka, zdecydowałam się wreszcie otworzyć własny salon kosmetyczny. Miałam już załatwione wszelkie formalności i wynajęty lokal. Teraz nie pozostało mi nic innego, jak go odpowiednio urządzić. Niektóre rzeczy mogły poczekać, ale fotel kosmetyczny musiałam zakupić w pierwszej kolejności. Po jego zakup udałam się do hurtowni sprzętu kosmetycznego.

Zalety elektrycznych foteli kosmetycznych do salonu

kosmetyczny fotel elektrycznyW tej hurtowni znalazłam naprawdę bardzo ładne fotele kosmetyczne. Początkowo nie wiedziałam na jaki się zdecydować, dlatego poprosiłam sprzedawczynię o pomoc. Powiedziałam jej, że zależy mi na tym, aby fotel był wygodny zarówno dla mnie, jak i dla klientek. Miałam zamiar wykonywać na nim różne zabiegi na twarz i ciało, a także stopy. Wobec tego sprzedawczyni poleciła mi kosmetyczny fotel elektryczny. Dowiedziałam się od niej, że jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ fotel posiada pełną regulację zagłówka, podnóżka, a także wysokości. Dzięki temu można go dopasować zarówno do potrzeb moich i klientki, jak i zabiegu, który będzie wykonywany. Dzięki prostemu, elektrycznemu sterowaniu, ustawienie fotela w odpowiedniej pozycji jest proste i nie wymaga wkładania w to siły fizycznej. Właśnie na czymś takim mi zależało. Zachęcona niską, promocyjną ceną tego fotela, zdecydowałam się go od razu zakupić.

Już wkrótce przekonałam się, że to była bardzo dobra decyzja. Fotel okazał się bardzo wygodny i praktyczny, a w dodatku podczas regulacji wysokości lub położenia zagłówka lub podnóżka pracował on bardzo cicho, co umożliwiało mi przeprowadzanie zabiegów kosmetycznych w komfortowej dla klientek atmosferze. Dodatkową zaletą jest jego wytrzymałość oraz przeszło pięcioletnia gwarancja na wszelkie uszkodzenia od jego producenta.