Kupno Pisma Świętego

 

Z utęsknieniem czekałam na to, aż mój ukochany wnuk przystąpi do pierwszej komunii świętej. Kiedy wreszcie ta uroczystość zaczęła się zbliżać, musiałam wymyślić upominek dla wnuka, który po latach mu o tym wydarzeniu przypomni. Nie chciałam mu kupować żadnych elektronicznych gadżetów, a coś, co będzie nawiązywało do tego kolejnego etapu w jego życiu religijnym. W końcu stanęło na Piśmie Świętym.

Zakup Pisma Świętego w dobrej księgarni

pismo święte księgarniaJesteśmy rodziną bardzo wierzącą. Dlatego też zbliżająca się komunia święta mojego wnuka wywoływała w nas niemałą ekscytację. I on sam nie mógł doczekać się momentu, w którym w pełni będzie mógł uczestniczyć we mszy świętej. Chciałam sprawić mu z tej okazji świetny podarek. W końcu postanowiłam, że zakupię mu Pismo Święte Księgarnia, w której chciałam poczynić ten zakup, miała bardzo duży wybór wśród katolickich książek. Nie zastanawiałam się jednak długo, ponieważ chciałam, aby wnuczek otrzymał ode mnie właśnie Pismo Święte. Kiedy wróciłam do domu z zakupioną księgą, zabrałam się za wypisywanie w niej dedykacji dla wnuczka. Chciałam, aby po latach pamiętał, od kogo ją dostał. Miałam nadzieję, że będzie bardzo miło wspominał ten czas. Wszyscy byliśmy tym faktem bardzo podekscytowani i nie mogliśmy doczekać się dnia jego pierwszej komunii. Mieliśmy nadzieję, że wszystko się uda i będziemy bardzo dobrze wspominać ten dzień. Dla nas wszystkich miało być to wielkie święto.

Teraz kiedy mój wnuczek jest już po swojej pierwszej komunii, jesteśmy bardzo szczęśliwi. Był to dla nas bardzo wyjątkowy czas. Mój wnuczek bardzo pozytywnie zareagował na Pismo Święte, które mu ofiarowałam. Bardzo się cieszę, że sprawiłam mu tyle radości. Po latach z pewnością będziemy bardzo miło wspominać ten wyjątkowy dzień.