Materace w promocyjnej cenie

 

Jakiś czas temu przeprowadziłam się z mężem do nowego domu. Było to spełnienie moich marzeń. Naprawdę długo czekałam na ten dzień. I byłam wtedy chyba najszczęśliwszą osobą na świecie. Nowy dom jest duży i jest tu w końcu miejsce na wszystko.

Zakup trzech materacy z dobrej jakości pianki

materace piankowe 140x200Mogliśmy pozwolić sobie nawet na to żeby zrobić pokój gościnny. Mieszkamy nad morzem dlatego też w wakacje mamy naprawdę sporo gości u siebie. Ja lubię gości dlatego też nie jest to nigdy dla mnie żaden problem. W pokoju gościnnym stwierdziłam, że umieszczę dwa łózka z materacami. W ten sposób nie będzie tego ciągłego problemu ze słaniem łózek. Będzie to po prostu bardziej praktyczne. I stwierdziłam, że najlepsze będą materace piankowe 140×200 ze względu na cenę. Zresztą materace takie są bardzo wygodne. Sami w sypialni mieliśmy właśnie taki przez kilka lat. i wtedy naprawdę wspaniale się na nim wysypiałam. A powierzchnia tego materaca sprawia, że swobodnie będą mogły na nim spać dwie osoby. Zresztą z tego co pamiętam to wtedy gdy w swoim łóżku mieliśmy materac piankowy to nie bolały mnie tak plecy. Jednak taki właśnie materac dzięki swoim właściwościom pozwala na takie ułożenie ciała by można było się zregenerować podczas snu. A to jest bardzo ważne. I gdy tak rozmawiałam z mężem o tych materac do pokoju gościnnego to stwierdziliśmy, że do sypialni też byśmy mogli kupić także materac piankowy. Mąż twierdził, że coś pianka odpowiedniej jakości sprawia, że człowiek nie poci się aż tak bardzo.

Jest możliwa po prostu większa cyrkulacja powietrza. Dlatego też nie zastanawiając się zbyt długo zamówiłam trzy takie same materace. Zresztą przy zakupie trzech sztuk otrzymaliśmy na nie spory rabat. Czyli zakup taki był dla nas jak najbardziej opłacalny.