Mocne pieluchy tetrowe

Pieluszki są potrzebne każdemu maluchowi, ponieważ stanowią podstawowy element każdej wyprawki. W przypadku noworodków i niemowląt waży jest rodzaj tkaniny wszelkich materiałów jakie mają bezpośredni kontakt z ich skórą.

Jakie są rodzaje pieluch dla dzieci?

wytrzymałe pieluchy tetrowe koloroweZdecydowana większość mam kompletuje wyprawkę dla swojego malucha jeszcze przed narodzinami malucha, aby w odpowiedniej chwili mieć wszystko gotowe. W sklepach z artykułami dla niemowląt znajdziemy wszystkie najważniejsze produkty, które przydadzą się w opiece nad dzieckiem do ukończenia dwunastego miesiąc życia. Przede wszystkim są to podstawowe artykuły takie jak wózki i łóżeczka, ale nie brakuje także pościeli, ubranek czy smoczków. W takim miejscu również kupimy wytrzymałe pieluchy tetrowe kolorowe lub białe. Są one bardzo popularne wśród wszystkim mam, ponieważ mają uniwersalne zastosowanie. Można je wykorzystywać do wycierania buzi i rączek po posiłku, zastępować nimi śliniaczek, a nawet robić z nich prześcieradło na przewijaku. Przede wszystkim pieluszki tetrowe są bezpieczne, ponieważ są wykonane z miękkiej bawełny o dość luźnym splocie, przez co są lekkie i szybko schną. Wbrew pozorom są wytrzymałe, zatem sprawdzą się jako ręcznik po kąpieli lub jako osłona ramienia podczas noszenia dziecka do odbicia po posiłku. Pieluszki z tetry wykorzystywane są także jako chłonne wkłady do formowanek nocnych i pieluch wielorazowych. Są znacznie lepsze niż jednorazowe pieluszki, ponieważ nie powodują podrażnień ani odparzeń.

Skóra dziecka musi oddychać, zatem sztuczne materiały nie są najlepsze. Pieluszki tetrowe zapewniają skórze właściwy komfort, dlatego też są tak często wybierane. Ich zaletą jest również niska cena, gdyż możemy je kupić już za niecałe dwa złote w wersji białej.