Montaż paneli winylowych w salonie

 

Każdy z nas może mieć różną podłogę w pokojach. Ważne by była ona trwała i wygodna dla nas do chodzenia. Musi też efektownie wyglądać. Ja stawiam zawsze na drewno. Dlatego też w swoim mieszkaniu mam panele podłogowe. Najlepsze moim zdaniem są te winylowe.

Wybór odpowiednich paneli

panele winyloweMiałam dużo szczęścia, ze moje podłogi przed remontem były proste. Fachowcy, którzy je robili dobrze się spisali. Teraz w ogóle nie miałam żadnych problemów z tym by położyć na nich panele. Nie musiałam wcale zamawiać żadnej ekipy remontowej. Sama wybrałam panele winylowe i potem je kupiłam. A jak już miałam przygotowaną powierzchnię to sama je  ułożyłam. Wcale nie było to trudne. Dlatego ważne jest by mieć dobrze przygotowany grunt. Jeśli zdarzy się komuś z was mieć nie równą podłogę to wiadomo, ze będzie trzeba najpierw ją wyrównać. Ale mnie ominęła ta zabawa. Dość szybko udało mi się położyć nowe panele. Pewnie zapytacie jaki kolor wybrałam. Już wam mówię. Zdecydowałam się na taki jasny kolor. Nie chce mieć ciemnej podłogi. Wolę raczej mieć jasną podłogę. Bardzo dobrze mi się ona wkomponowała w cala aranżację pokoju. Na czas montażu paneli, musiałam wszystko wynieść z pokoju. Nie biorąc pod uwagę czasu na wyniesienie mebli to samo położenie paneli zajęło mi średnio trzy godziny. Muszę jeszcze zaznaczyć, że nie mam wcale dużej powierzchni w salonie. Może też dlatego szybko mi to poszło. Zanim jednak przystąpiłam do montażu paneli to oczywiście poczytałam instrukcję, jak to w ogóle zrobić.

Nawet nie wiecie jak bardzo prosto można położyć sobie nową podłogę. Chodzi mi tutaj o panele winylowe. Na takie się zdecydowałam. Nie sądzę, by mogłabym wybrać coś innego. One wpadły mi w oko i musiałam je mieć. Na szczęście podłogę miałam prostą i mogłam od razu przejść do ułożenia paneli na podłodze.