Najnowocześniejsza taśma pobija rekordy zainteresowania

 

W ubiegły weekend odbyły się w naszym mieście coroczne targi przemysłowe. Zjechali się na nie przedsiębiorcy z całej Polski i Europy. Jedni prezentowali swoje produkty, inni inspirowali się innowacjami, które mogą ulepszyć ich przedsiębiorstwo. Jak podają organizatorzy, przez dwa dni na targach pojawiło się blisko tysiąc osób, co jest swoistym rekordem.

Nowoczesna maszyna i gumowa taśma hitem targów

taśma gumowa transmisyjnaRekordowe targi, które odbyły się w ubiegły weekend, przyniosły dużo niespodzianek w branży produkcyjnej. Najnowsze technologi pozwalają bowiem stworzyć maszyny i rozwiązania, przyspieszające proces produkcji. Ograniczają one też ilość potrzebnych pracowników do minium. Nie jest to może dobra wiadomość dla etatowców pracujących na produkcji, jednak dla przedsiębiorców jest to doskonała nowina. Na targach szczególnym zainteresowaniem cieszłyły się dwa stanowiska, których oblężenie trwało nieprzerwanie cały weekend. Pierwsze z nich należało do znanego producenta maszyn produkcyjnych. Ich firma opracowała najnowocześniejszą maszynę, której prototyp można było zobaczyć na targach. Maszyna ta przy wykorzystaniu najnowszych technologii, pozwala przyspieszyć proces produkcyjny aż trzykrotnie. Kolejne stanowisko należało do mniej znanego przedsiębiorstwa, któe tworzy taśmy transmisyjne. Ich nowo opatentowana taśma gumowa transmisyjna jest praktycznie niezniszczalna, a jej właściwości wzbudziły zachwyt znawców tematu. Taśma ta ma zrewolucjonizować produkcje.

Tegoroczne targi przemsyłowe okazały się niezwykłym sukcesem. W głównej mierze tak duże zainteresowaniem nimi wynika z ilości zaprezentowanych na nich najnowocześniejszych rozwiązań dla branży produkcyjnej. Po tym, co zostało zaprezentowane, widać jasno, że produkcja zmierza do całkowitej mechanizacji bez potrzeby angażowania pracowników.