Natrysk pianki poliuretanowej nieprzekraczalną barierą

Ocieplanie poddaszy pianką to jedna z najczęściej wykorzystywanych technik ochrony nieruchomości przed konsekwencjami wdzierania się do nich lodowatego powietrza.

Natrysk pianki poliuretanowej – bariera termiczna

natrysk pianki poliuretanowejJeśli naszym celem jest doprowadzenie do tego by natrysk pianki poliuretanowej stanowił nieprzekraczalną barierę dla niskich temperatur to z całą pewnością izolacja poddasza pianką będzie rekomendowanym wyjściem. Izolacja poddasza pianką nie jest technika która może nas rozczarować jakkolwiek jednak oczywiście nie w każdym wypadku jej zastosowanie przyniesie odcięcie dopływu wody do naszych wnętrz jakkolwiek jednak będzie to oczywiście wynikało niekoniecznie samej receptury pianki oraz jej niedoskonałości lecz raczej z tego że izolacje natryskowe zostały albo położone nieprawidłowo albo też wycelowane w takie miejsca które nie są najbardziej problematyczna. Jeśli bowiem dogadamy uszczelnień w zakresie izolacji termicznej w kilku punktach zaś pozostawimy mostki termiczne w kilku innych miejscach w dalszym ciągu ciepłe powietrze będzie z naszego domu po prostu unikać w związku z czym problem nie ustąpi pomimo tego że teoretycznie ocieplanie poprzez izolację poddasza pianką wykonaliśmy. Aby ustrzec się takich sytuacji będziemy musieli wykorzystać pomoc specjalistów którzy posiadają w swoich rękach urządzenia które działają naprawdę znakomicie.

Pozwalają cieszyć się bardzo precyzyjnym wykrywaniem mostków termicznych. Dzięki temu będzie czarno na białym wiadomo, w których punktach izolacja tego rodzaju będzie najbardziej potrzebna.

Źródło:

http://www.purtech.pl/oferta/doskonala-izolacja-quadfoam-500/izolacja-dachu/izolacja-na-blache