Niedrogie laserowe usuwanie owłosienia w Szczecinie

W dzisiejszych czasach mało kto chce mieć na ciele nadmierne owłosienie. Uważane jest wręcz za mało atrakcyjne zwłaszcza w sezonie letnim. Szczególnie kobiety starają się zadbać o to, aby ciało było gładkie. Tradycyjne metody usuwania owłosienia mogą wprawdzie zajmować mało czasu, ale ich skuteczność pozostawia wiele do życzenia. Na skórze pojawiają się podrażnienia i już po kilku godzinach włoski są znowu widoczne. Czy jest inna metoda?

Zalety laserowego usuwania owłosienia

laserowe usuwanie owłosienia szczecinChyba każda kobieta ma w swoim domu tradycyjne maszynki do golenia. Niektóre używają również plastrów z woskiem lub depilatorów, ale często ból jest zbyt duży, aby stosować takie metody przez dłuższy czas. Jakiś czas temu stworzone zostało urządzenie, które rozwiązało problemy wielu kobiet. Coraz większą popularnością cieszy się laserowe usuwanie owłosienia Szczecin jest miastem, w którym możemy wykonać taki zabieg. Jest on całkowicie bezbolesny i bezpieczny dla skóry. Laser jest urządzeniem o niezwykłej precyzji. Trafia w mieszki włosowe i powoduje ich zamknięcie. W uszkodzonych mieszkach włos nie ma szansy na ponowny wzrost. Skóra pozostaje gładka przez bardzo długi czas. Zabieg zazwyczaj nie trwa dłużej niż godzinę. Najlepsze efekty widoczne są u osób, których owłosienie było ciemne i sztywne. Przed zabiegiem nie powinno się golić tych partii ciała, na których ma być wykonany zabieg. Przez kilka dni po nim należy unikać dużego nasłonecznienia i długich kąpieli.

Wiele kobiet marzyło o tym, aby usunięte włosy nie odrastały tego samego dnia. Możemy usunąć je w sposób trwały i wcale za taki zabieg nie musimy dużo zapłacić. Metoda laserowa cieszy się dużą popularnością, ponieważ jest bardzo skuteczna i nie powoduje żadnego dyskomfortu. Skóra po zabiegu jest gładka, nie ma na niej podrażnień ani zaczerwienień. Efekty z pewnością dla każdego będą zadowalające.