Nowoczesne i ekologiczne porty

W polskich miejscowościach położonych nad wodą powstaje coraz więcej portów, które realizują usługi związane z wypoczynkiem. Należy do niech czarter jachtów. To niewątpliwie ekskluzywny rodzaj wypoczynku, ale i bardzo popularny. Kto nie marzy o spędzeniu urlopu na własnym jachcie, na jednym z mazurskich jezior?

Czarter mazury – moj-rejs.pl to najlepszy sposób na spędzenie weekendu nad wodą

Niejeden amator żeglugi i zawodowy żeglarz, chciałby popłynąć Szlakiem Wielkich Jezior Mazurskich własnym jachtem. Teraz jest to możliwe. Wystarczy skorzystać z oferty czarter mazury – moj-rejs.pl. Nowoczesne przystanie mają wiele udogodnień, do tego w związku z najwyższymi standardami, które muszą spełnić, są bardzo ekologiczne. Cumując w takiej przystani można być pewnym bezpieczeństwa łodzi, niezależnie od okoliczności. Była ona projektowana w ten sposób, by nawet przy dużym wietrze i innych niesprzyjających warunkach pogodowych, łodzi nic nie zagrażało.

czarter mazury - moj-rejs.plZe względu na chęć zapewnienie komfortu każdemu, kto zechce z niego skorzystać, wodę i energię elektryczną można mieć zapewnioną przy każdym stanowisku cumowania. Łatwo jest również zapakować bagaże (a później je rozpakować). Obsługa portów posiada najczęściej specjalistyczne wózki, które umożliwią bezproblemowe dostarczenie wszystkich naszych rzeczy na jacht bądź łódź motorową. By sprawę uprościć, parking dla samochodów klientów również jest przygotowany w niedalekiej odległości od samego portu i miejsca cumowania. Co jeszcze znajdziemy w portach: miejsca, gdzie można wyprać i wysuszyć ubrania, zmyć naczynia, pozbyć się odpadków oraz nieczystości. Od strony technicznej porty są oczywiście wyposażone w podstawowe części umożliwiające serwis maszyn. Przy każdym stacjonuje obsługa profesjonalnych mechaników, którzy dokonują stosownych napraw i przeglądów. Sklepy zajmujące się zapleczem dla klientów oferują oczywiście wszystko, co tylko przyda się w rejsie. Najnowocześniejsze porty są ekologiczne również dlatego, że czerpią energię ze źródeł odnawialnych, energię geotermalna oraz solarną. Przed wyborem usługodawcy, warto przyjrzeć się firmom również pod tym kontem – prawdopodobnie te wykorzystujące nowoczesną technologię będą oferowały tańsze usługi.