Oferta fachowego montażu ogrodzeń

Prowadzę wraz z kuzynem firmę budowlano-remontową. Ostatnio podjęliśmy decyzję, dotyczącą wprowadzenia nowej usługi. Mianowicie będzie to wymiana i zakładanie nowych ogrodzeń. Mamy nadzieję, że znajdą się chętni klienci na nasze usługi. 

Usługa fachowego montażu ogrodzeń

fachowy montaż ogrodzeń kielceOczywiście zatrudniamy fachowców, którzy się tym zajmą. Każdy chętny klient będzie mógł skorzystać z pomocy naszego pracownika, przy montażu ogrodzenia, bądź powierzyć mu całkowicie wykonanie tej usługi. Oczywiście my oferujemy fachowy montaż ogrodzeń kielce są miastem, w którym powstają nowe domy. Takie domy potrzebują ogrodzenia, więc to właśnie my wyciągamy rękę do każdego klienta. Przyjeżdżamy do niego ze specjalnym sprzętem, który ma ułatwić montaż, oraz w razie potrzeby demontaż starego ogrodzenia. Oferujemy też materiały ogrodzeniowe. Klient może u nas wybrać takie ogrodzenie, jakie tylko sobie wymarzy, bądź skorzystać ze swojego ogrodzenia. Na sam początek muszę jeźdźić do klientów, by dogadać z nimi wszelkie niezbędne formalności. Ustalamy wtedy termin, w którym wykonamy usługę. Sam montaż ogrodzenia jesteśmy w stanie wykonać w ciągu jednego dnia, co sprawia, że jest to atrakcyjne dla klienta. Liczy się dla nas profesjonalizm. Wszystkie nasze prace wykonujemy bardzo starannie tak, by klient był zadowolony. Montaż ogrodzenia musi być wykonany zgodnie z wszelkimi normami. Teraz otrzymaliśmy dwa zgłoszenia do wymiany ogrodzenia. Jesteśmy z kuzynem bardzo zadowoleni. Mamy nadzieję, że klienci też będą zadowoleni.

Tak jak zakładałam, montaż ogrodzenia zajął naszym pracownikom jeden dzień. Były to nowo wybudowane domy, więc pracownicy nie musieli tracić czasu na demontaż starego ogrodzenia, co zajęłoby znacznie więcej czasu. Klienci są bardzo zadowoleni.