Oprogramowanie dla biznesu

Coraz więcej przedsiębiorców prowadzi swoją firmę łącząc kilka kanałów sprzedaży. Niektórzy nawet kupują jeden program dla całej firmy, który łączy handel, magazyn, kadry i księgowość. To sprytne rozwiązanie dla każdej firmy.

Do czego służy program Wapro?

biznesowe oprogramowanie waproDla każdego przedsiębiorcy liczy się wydajna i efektywna praca, która prowadzi do zysków. W tym celu ważna jest dobra organizacja nie tylko zatrudnionych ludzi, ale także  wykonywanych obowiązków. Wszystkie segmenty rynku powinny ze sobą współgrać, aby tworzyć całość. W tym celu dobre jest biznesowe oprogramowanie Wapro, które pozwala na zarządzenie firmą w jednym miejscu. Jest ono stworzone dla firm handlowych, usługowych, produkcyjnych, a także stacjonarnych i internetowych. W podstawowym pakiecie oprogramowanie obejmuje sprzedaż i magazyn, finanse i księgowość, księgę podatkową oraz kardy i płace. W zależności od potrzeb, program można poszerzyć o dodatkowe możliwości, które pozwolą na jeszcze lepsze zarządzanie bieżącą działalnością. Program Wapro może obejmować moduł do fakturowania, środków trwałych, sprzedaży internetowej czyli sklepu online, aukcje internetowe czy nawet aplikację dla przedstawicieli mobilnych. Jest to bardzo elastyczne oprogramowanie, które można dostosować do swoich potrzeb, a forma modułowa sprawia, że każdy przedsiębiorca nabywa tylko to, czego akurat potrzebuje. Każdy klient może liczyć na wsparcie techniczne w czasie współpracy, a także porady w kwestii obsługi poszczególnych modułów.

Na rynku znajdziemy wiele wiele oprogramowań do zarządzania firmą, ale niewiele z nich oferuje kompleksowe podejście. Firma Wapro jest jednym z liderów w tej branży i cieszy się dużym zaufaniem klientów. Pomimo wielu funkcji, program jest bardzo prosty w obsłudze.