Orientalny żyrandol witrażowy

 

Od kilku miesięcy odkładałam pieniądze na remont salonu, który prezentował się już naprawdę nieciekawie. Nie mogłam się doczekać kiedy już w końcu będę mogła kupić meble i dodatki. Najbardziej ekscytowałam się na zakup nowego żyrandola, ponieważ zawsze zwracam dużą uwagę na ten element aranżacji wnętrza.

Znalazłam piękny żyrandol witrażowy z kolorowymi kamieniami

żyrandole witrażoweW salonie bardzo chciałam mieć żyrandol witrażowy. Ze względu na swój wygląd żyrandole witrażowe często kojarzą się z dość orientalnym stylem. Bardzo bogatym stylem – takie lampy to nierzadko totalny przepych. Bardzo podobają mi się takie lampy ale taki duży żyrandol pełny kamieni i zdobień zupełnie przytłoczyłby mój salon. Na szczęście znalazłam w jednym ze sklepów on-line idealny żyrandol dla mnie. Spodobał mi się, ponieważ mimo zachowania tego egzotycznego dizajnu nie jest on przesadnie przyozdobiony i od razu wiedziałam, że nada wnętrzu niesamowitego klimatu. I miałam rację, bo mój salon wygląda teraz po prostu zjawiskowo. Szafki oraz regały są proste i jasne, ale za to kanapa jest bardzo kolorowa i nowoczesna. Z drugiej strony zaś na środku salonu wisi mój ukochany żyrandol, który dodaje całej aranżacji jeszcze większego pazura. Kiedy wieczorem włączam światło to efekt jest po prostu niesamowity. Wszystko to dzięki ażurowej powierzchni. Klosz lampy ma kształt ażurowej kopuły, która ozdobiona jest pięknymi kryształami w różnych kolorach. Bardzo dobrze współgra to z innymi kolorowymi dodatkami w pokoju.

Nigdzie nie czuję się tak dobrze jak w moim salonie. Jest to moje ulubione miejsce nie tylko do relaksu ale często spędzam tam ze znajomymi czas w czasie domówek. Lubię w swoim salonie to, że jest teraz taki inny i nieprzewidywalny. Nie zamierzam nic zmieniać w salonie przez bardzo długi czas.