Otwarcie nowego salonu kosmetycznego w Łodzi

 

Skończyłam studia i mogłam od razu pracować jako kosmetyczka, ale tego nie zrobiłam. Zapisałam się jeszcze na kilka kursów, ponieważ chciałam oferować profesjonalne usługi. Klientki musiały i ufać a ja zamierzałam podwyższyć jeszcze bardziej swoje kwalifikacje.

Profesjonalne zabiegi wykonywane w salonie kosmetycznym

Salon kosmetyczny ŁódźJak już uznałam, że jestem gotowa, to postanowiłam otworzyć własną działalność. Rodzice dali mi pieniądze na sprzęt, którego potrzebowałam. Wynajęłam lokal, który idealnie nadawał się na mój Salon kosmetyczny Łódź była miastem, gdzie wiele takich salonów było, jednak mimo to byłam pewna, że nie będzie mi brakowało klientek. Początkowo zamierzałam oferować nieco niższe ceny usług, ponieważ w taki sposób zamierzałam przyciągnąć klientki. W salonie powiesiłam wszystkie certyfikaty i dyplomy, które potwierdzały mój profesjonalizm. W ofercie mojego salonu kosmetycznego było dużo zabiegów, ale potrafiłam je wykonać profesjonalnie i nie wprowadzałam ograniczeń. Miałam świadomość, że jak biznes się rozwinie, to będę potrzebowała pomocy, ale póki co wszystkie zabiegi planuję wykonywać osobiście. Salon kosmetyczny otworzyłam w połowie maja, kiedy już wszystko miałam przygotowane. Już pierwszego dnia przyszła do mnie pierwsza klientka, która chciała wykonać peeling kawitacyjny. Od ręki wykonałam jej ten zabieg. Była zachwycona efektami i od razu zapisała się na kolejną wizytę. Obiecała też namówić koleżanki na wizytę w moim salonie kosmetycznym.

Po trzech miesiącach prowadzenia salonu miałam już kilka stałych klientek, które regularnie przychodziły do mnie na zabiegi. To były początki i wiedziałam, że z czasem będzie jeszcze lepiej. Byłam zadowolona i cieszyłam się, że otworzyłam własny salon, bo to było moje marzenie.