Poduszki zmieniają wnętrza

Zmiany we wnętrzach są dobre. Pozytywnie oddziałują na naszą psychikę i odpowiednie samopoczucie. Wszelkie mniejsze czy większe remonty najczęściej robimy przy okazji nadejścia wiosny. Nie inaczej jest w tym sezonie, kiedy to sklepy budowlane oraz te a artykułami do aranżacji wnętrz cieszą się o wiele większym zainteresowaniem, niż w pozostałe dni roku. 

Czarno- białe poduszki hitem sezonu

poszewki na poduszki z nadrukiemZmiana aury za oknem sprzyja potrzebie wprowadzenia trochę świeżości do naszych wnętrz. Większość ludzi nastawia się na wprowadzenie nowoczesnej świeżości do swoich pomieszczeń. Świadczą o tym chociażby statystyki, które robi jedna ze znanych sieciówek, sprzedających artykuły do aranżacji wnętrz. Według ich danych najczęściej kupowanymi produktami są poszewki na poduszki z nadrukiem. I nie chodzi tutaj o pościel, tylko poduszki dekoracyjne. Jakie nadruki są najpopularniejsze? Zazwyczaj czarno- białe fotografie światowych miast lub te, które przedstawiają kultowe postacie świata estrady lub filmu. Na takie poduszki moda panuje już od kilku lat. W ostatnim czasie jednak wypromowana została mocniej, przez różne czasopisma, które proponują urządzenie wnętrza według konkretnego schematu. Opiera się on na wybraniu jednego lub dwóch współgrających ze sobą kolorów na ściany i dodatki. Poduszki z czarno- białym nadrukiem maja być przełamaniem dominanty. Propozycja ta spotkała się z tak dużym odzewem, że wiele osób tworzy teraz w swoich domach wariacje na ten temat.

Zmiana wystroju wnętrza zazwyczaj połączona jest ze zmianami za oknem. W ciepłe dni chcemy nadać pomieszczeniom lekkości. Jeżeli nie jesteśmy architektami wnętrz, to zazwyczaj przy wprowadzaniu wszelkich zmian sugerujemy się inspiracjami z gazet lub z telewizji. Stąd tak duża popularność poduszek z czarno-białym nadrukiem.