Polecany ortodonta w Warszawie

Statystyki pokazują, że nawet siedemdziesiąt pięć procent społeczeństwa posiada mniej lub bardziej poważne wady zgryzu, które nie zawsze są leczone. Krzywe zęby są też powodem częstych stanów zapalnych czy nadmiernego kamienia nazębnego.

Ile trwa leczenie w gabinecie ortodonty?

ortodoncja bemowoZęby stałe, jak sama nazwa sugeruje, pozostają z nami do końca życia lub do momentu aż nie zostają wyrwane. Choć oczywiście lepiej się ich nie pozbywać, tylko leczyć, gdyż na ich miejscu już nie wyrosną kolejne. Wady zgryzu są popularne wśród ludzi, choć mają różne podłoże. U jednych są wynikiem genetyki, a u innych wypadku lub też zaniedbań. Krzywe uzębienie z pewnością nie jest powodem do dumy, dlatego wiele osób je ukrywa. Jednakże jedynym właściwym rozwiązaniem powinno być jego leczenie, poprzez wyprostowanie. Jeżeli interesuje nas profesjonalna ortodoncja Bemowo jest dzielnicą Warszawy, w której działa kilka prywatnych gabinetów ortodontycznych, gdzie terminy są maksymalnie kilkunastodniowe. To bardzo szybko, porównując terminy do ortodontów na Narodowy Fundusz Zdrowia, gdzie należy czekać nawet kilkanaście miesięcy. Dlatego też wielu pacjentów woli zapłacić sto – sto pięćdziesiąt złotych za wizytę i skorzystać z usługi niemalże natychmiast. W ortodoncji, przede wszystkim stosuje się aparaty jako środek leczniczy, ponieważ gwarantują zadowalające efekty. Jedyną niedogodnością może być konieczność ich noszenia nawet przez kilka lat. Nie mniej jednak efekt prostych zębów pozostaje na zawsze.

Do ortodontów w całym kraju trafiają przeważnie dzieci powyżej siódmego roku życia, ale tez dorośli, którzy od lat żyją z wadą zgryzu. Krzywe zęby może wyleczyć tylko ortodonta, który może zlecić wyrwanie określonych zębów, aby po wyprostowaniu, zęby zmieściły się w szczęce.