Poszukiwane tanie noclegi w Międzyzdrojach

Z wykształcenia jestem pedagogiem, ale jednocześnie robiłem dwa fakultety. I obecnie jestem absolwentem wychowania fizycznego i nauczycielem . Połączyłem dwa kierunki i pracuję jako nauczyciel wf w szkole, a dodatkowo w okresach wakacji organizuję wyjazdy dla młodzieży. Staram się, aby kolonie, które organizuję, były ciekawe i pełne aktywności fizycznej.

Polecane niedrogie kwatery w Międzyzdrojach

międzyzdroje - niedrogie noclegi w pensjonatachW tym roku zadecydowałem, że chcę zorganizować wyjazd nad morze. W zeszłym roku postawiłem na góry, ze względu na mniejszą odległość od miejsca zamieszkania. Jako że większość zainteresowanych osób to dzieci, to nie chciałem byśmy musieli jechać kilka godzin. W tym roku stwierdziłem, że zaryzykuję i dzięki poleceniom znajomych wybór padł na Międzyzdroje – niedrogie noclegi w pensjonatach, to był główny czynnik który zadecydował o wyborze miejsca. Moi koledzy ze studiów dali mi niezawodny namiar na właścicieli ładnego i taniego pensjonatu. Dzięki temu jestem w stanie zorganizować fajny obóz w niskiej cenie. Zważając, że tym razem więcej trzeba będzie wydać na dojazd ze względu na dodatkowe kilometry chciałem zaoszczędzić na noclegach. Jako że jadę z dziećmi i nie chciałem brać noclegów w ciemno, taka rekomendacja zaufanych dla mnie osób, to naprawdę ważna dla mnie sprawa. Nie chciałabym, żeby dzieciaki były rozczarowane, a co gorsza ich rodzice. Mógłbym otrzymać złą rekomendację i w przyszłym roku nikt nie chciałby jechać na wycieczkę organizowaną przeze mnie.

Lokalizacja pensjonatu jest idealna, bo w okolicach pasa nadmorskiego. Dodatkowo dużo terenów zielonych, na których moi podopieczni będą mogli się wyszaleć. Tak naprawdę wszystko wygląda wspaniale, mam nadzieję, że tak samo jak mi reszcie się to miejsce tak bardzo spodoba.