Poszukiwania dobrego kardiologa w Krakowie

Przez wiele lat nie myślałam za dużo o swoim zdrowiu. Poświęciłam się pracy i nie poświęcałam zbyt wiele czasu dla siebie. Teraz kiedy założyłam rodzinę postanowiłam trochę o siebie zadbać. W końcu mam dla kogo żyć. Jako, że w mojej rodzinie częste było problemy kardiologiczne, postanowiłam że muszę przebadać stan zdrowia mojego serca. 

Gdzie w Krakowie znajdę polecanego kardiologa?

polecany kardiolog w krakowie prywatnieSama dawno nie byłam u lekarza, ale mam przyjaciółkę która cierpi na wiele dolegliwości i czasami mam wrażenie, że zna każdego lekarza w Krakowie. Postanowiłam zapytać ją o jakiegoś specjalistę w tej dziennie. Zadzwoniłam do niej i zapytałam czy jest jakiś polecany kardiolog w krakowie prywatnie? Powiedziała, że zna bardzo dobrego kardiologa, do którego uczęszcza zarówno ona jak i kilka osób z jej rodziny. Jest to prawdziwy fachowiec, który na co dzień pracuje w klinice kardiologicznej i studiował medycynę za granicą. W swoim leczeniu stosuje najnowsze urządzenia do badań oraz w razie konieczności przepisuje leki najnowszej generacji. O kogoś takiego mi właśnie chodziło. Chciałam mieć pewność, że moim układem krwionośnym zajmie się prawdziwy specjalista. Wzięłam od przyjaciółki numer telefonu do jego gabinetu i postanowiłam umówić się na wizytę. Musiałam na nią trochę poczekać, ponieważ jest to dość oblegany kardiolog w mieście i ma bardzo dużo pacjentów. 

Jednakże, kiedy już doczekałam się swojej wizyty byłam bardzo zadowolona, że trafiłam pod jego opiekę. Jest to bardzo miły i empatyczny lekarz, który ma bardzo dużo cierpliwości dla pacjenta. Od razu u niego w gabinecie można wykonać wszystkie badania kardiologiczne, dlatego nie trzeba tracić więcej czasu na bieganie po rożnych przychodniach. Byłam bardzo zadowolona z tego lekarza i z wykonanych przez niego badań.