Poszukiwania dobrych pracowników

Mój mąż jako właściciel firmy budowlanej ciągle potrzebował pracowników. Firma szybko się rozwijała więc i dodatkowe ręce do pracy zawsze się przydawały. Z tego co wiem to mąż zawsze mówił, że najlepiej pracuje mu się z Ukraińcami i że oni wykonują zawsze prace najlepiej.

Dobrzy ukraińscy pracownicy

gdzie szukać pracowników z ukrainyZazwyczaj osoby, które zgłaszały się do pracy nie wytrzymywały nawet tygodnia. Niestety nie każdy nadaję się do pracy w sektorze budowlanym i mój mąż o tym dobrze wiedział. Potrzebował naprawdę dobrych pracowników, którzy będą porządnie wykonywać swoją prace i powierzone zadania. Mąż potrzebował tych pracowników jak najszybciej dlatego że kończył się rok a na nowy już było bardzo dużo projektów do wykonania. Razem z mężem zaczęliśmy się zastanawiać, gdzie szukać pracowników z ukrainy bo to oni zawsze najlepiej pracowali i to oni zawsze byli tymi najlepszymi pracownikami. Mój mąż stwierdził, że innych pracowników nie chce więc skupiliśmy się tylko i wyłącznie na poszukiwaniu tych za naszej granicy. Nie było to trudne, jak już znaleźliśmy portal, na którym ludzie ogłaszali, że poszukują pracy to tak naprawdę wystarczyło tylko zadzwonić i umówić się na rozmowę. Przeważnie co druga albo trzecia rozmowa z takim pracownikiem kończyła się zatrudnieniem go na okres próbny. Wtedy wszyscy byli zadowoleni, mój mąż dlatego że znalazł pracownika, ja dlatego że mąż był zadowolony no i oczywiście osoba z Ukrainy dlatego że znalazła dobrze płatną pracę.

Duża ilość osób zatrudnionych na okres próbny zostawała i kontynuowała prace na dłuższy okres czasu. Raczej każdy z pracowników dawał z siebie sto procent i zazwyczaj wywiązywał się ze wszystkich poleconych mu zadań bardzo dobrze. Firma się rozwijała i wszyscy byli z tego powodu bardzo szczęśliwi.