Poszukiwanie pracy przy sprzątaniu biur

Wiele lat pracowałam w firmie produkcyjnej. W wyniku redukcji zostałam zwolniona, bo zostało mi niewiele czasu do emerytury. Zostali młodzi ludzie. Takie podejście było odpowiednie, bo młodzi mieli jeszcze wiele lat pracy przed sobą a ja już swoje przepracowałam. Nie zamierzałam jednak siedzieć bezczynnie w domu. 

Dobrze płatna praca w firmie sprzątającej biura 

sprzatanie biurPostanowiłam znaleźć sobie jakąś pracę, gdzie mogłam być do niej chodzić dwa, do trzech razy w tygodniu. Najbardziej do moich potrzeb pasowało sprzatanie biur i dlatego właśnie takiej pracy poszukiwałam. Niewiele było osób, które chciały na stałe zatrudnić sprzątaczkę i wpadłam na pomysł, żeby zgłosić się do firmy sprzątającej. Zawsze było tam zapotrzebowanie na pracowników a ja się do takiej pracy nadawałam. Sprzątać potrafiłam w z biurami to przecież nie było inaczej. Wiedziałam tylko, że trzeba było uważać na dokumenty i to wszystko. Zgłosiłam się do firmy sprzątającej, którą poleciła mi sąsiadka. Podobno szukali osoby do sprzątania w biur u nowego klienta i stwierdziłam, że trzeba spróbować. W firmie sprzątającej od razu zostałam zatrudniona, bo pracodawca nie wymagał jakiegoś specjalnego doświadczenia. Zanim jednak zostałam wydelegowana do sprzątania biur, to dostałam instrukcje. Dzięki temu wiedziałam na co zwracać uwagę i co dokładnie sprzątać. Do firmy, gdzie miałam sprzątać biura zgłosiłam się przed czasem. Musiałam się jeszcze przebrać w odzież roboczą i przygotować środki czystości do sprzątania.

Praca dla tej firmy sprzątającej bardzo mi odpowiadała. Miałam zajęcie przez trzy dni w tygodniu i zdecydowanie mi to odpowiadało. W pracy sprawdzałam się znakomicie a mój pracodawca był ze mnie zadowolony. Zarabiałam całkiem niezłe pieniądze i byłam zachwycona.