Potrzebowałam nowej pościeli na łóżko

 

Rzadko w swoim domu przyjmowałam gości na noc. Nie odpowiadało mi to, bo wychodziłam z założenia, że każdy najlepiej wyśpi się u siebie. Kiedy jednak siostra wyjechała za granicę i poznała tam Alfreda to sytuacja się zmieniła. Musiałam przygotować pokój gościnny.

Zakup pościeli w niskiej cenie

pościel frozenNie chciałam, ażeby moja siostra spała w hotelu, bo miałam wolny pokój a ona mieszkała bardzo daleko. W pokoju gościnnym stało łóżko to przynajmniej nie musiałam w dodatkowe meble inwestować co mi odpowiadało. Nie miałam jednak żadnej pościeli i postanowiłam wybrać się na zakupy. Siostra miała pojawić się w weekend ze swoim partnerem i do tego czasu musiałam mieć wszystko przygotowane. W jednym ze sklepów, który odwiedziłam była pościel frozen w przecenie. Miała ona piękny wzór i bardzo mi się spodobała. Cena była na tyle atrakcyjna, że zrezygnowałam z dalszych poszukiwań. Pościel była świetnej jakości i prezentowała się bardzo elegancko, dlatego od razu zdecydowałam się na jej zakup. Zadowolona wyszłam ze sklepu i od razu przygotowałam łóżko w pokoju gościnnym. Pościel tak bardzo mi się spodobała, że postanowiłam od razu wrócić do sklepu, żeby kupić dla siebie kolejny komplet. Mogłam to zrobić od razu, ale jakoś nie pomyślałam. Na szczęście wybrany przeze mnie wzór był jeszcze dostępny i mogłam go nabyć. Sprzedawca to nawet się nie zdziwił jak zobaczył mnie w swoim sklepie drugi raz. Promocja była bardzo konkretna i wielu klientów kupowało mnóstwo pościeli.

Wizyta siostry była bardzo udana a jej partner Alfred okazał się bardzo miłym człowiekiem. Po jej wizycie zmieniłam nastawienie do gości zostających u mnie na noc i chętniej innych zapraszałam. Nawet kupiłam sobie jeszcze więcej pościeli z tego samego sklepu, żeby mieć zapas.