Profesjonalna folia na samochód

Zakup auta nie jest jedynym kosztem jaki należy ponieść, gdyż konieczne jest jeszcze jego ubezpieczenie. Z czasem konieczne też będą naprawy czy przeróżne zabiegi pielęgnacyjne oraz zabezpieczające, aby pojazd długo wykładał jak nowy.

Gdzie nakłada się folie ochronne?

folia ochronna ppf na samochódKażdy samochód podlega naturalnym zniszczeniom, których nie da się uniknąć. Codziennie traci na swojej wartości, a wszelkie rysy czy zadrapania na karoserii dodatkowo pomniejszają wartość rynkową. Jednakże można zatrzymać ten proces, choć w zakresie wyglądu lakieru, ponieważ można go skutecznie zabezpieczyć. W tym zakresie najlepsze są usługi auto detailingowe, które jako jedyne zapewniają profesjonalne zabiegi, które dają spektakularne efekty. Do najpopularniejszych zalicza się folia ochronna ppf na samochód, która jest w stanie skutecznie chronić lakier przed zadrapaniami, zarysowaniami, przebarwieniami czy przed blaknięciem nawet przez siedem lat. Zatem jest jest to długoterminowa inwestycja nie tylko w idealny wygląd samochodu, ale też pozwalająca zaoszczędzić na przestrzeni lat wiele pieniędzy. Jak wiadomo, ponowne malowanie samochodu jest bardzo kosztowną usługą, której większość klientów chce uniknąć. Ponadto dzisiejsze powłoki lakiernicze są zupełnie inna niż jeszcze kilka dekad temu, ponieważ producenci nie mogą obecnie używać lakierów chemoutwardzalnych ze względu na dużą szkodliwość dla środowiska. Dostępne są tylko lakiery na bazie wody, które co prawda wyglądają identycznie, ale są znacznie mniej wytrzymałe.

Chcąc ochronić lakier przed wszelkimi uszkodzeniami, warto postawić na folię ppf, której aplikacją zajmują się profesjonalne salony auto detailingowe. Wartość usługi zależy od modeli auta i też od powierzchni, jaka ma być nią pokryta, ponieważ może to być tylko zderzak.