Radiotelefony od sprawdzonej firmy

Krótkofalówki których używaliśmy w pracy miały już swoje najlepsze lata dawno za sobą, i nadawały się wyłącznie do kasacji. Jednak nie mogliśmy zostać bez urządzeń do komunikacji, gdyż na tak dużym obiekcie jak nasz, były one całkowicie niezbędne, a praca bez nich nie byłaby możliwa. Dlatego też, przy pierwszej możliwości postanowiliśmy skorzystać z możliwości wyboru sprzętu.

Nowoczesne radiotelefony służbowe

anytoneNa zakup nowego sprzętu otrzymaliśmy stosunkowo niewielki budżet, i mieliśmy dość trudne zadanie znalezienia dobrych radiotelefonów w niskiej cenie. Było to o tyle problematyczne iż większość urządzeń w naszym przedziale cenowym nie spełniała naszych wymagań, gdyż miała za słaby sygnał, lub niewielką wytrzymałość. Nie chcieliśmy również kupować sprzętu w ciemno, więc urządzenia od nieznanych producentów odpadły z listy niemal natychmiast. Na nasze szczęście, kolega z pracy polecił nam sprzęt od Anytone, którego używał podczas pokazów historycznych, w jakich często uczestniczył. Anytone było firmą która oferowała bardzo dobry sprzęt jak na swój przedział cenowy, a niektóre z tańszych urządzeń mogły bez problemu zastąpić o wiele droższy sprzęt od znanych producentów. Krótkofalówki w ofercie były przede wszystkim uniwersalne, gdyż posiadały możliwość dowolnego programowania zakresu, więc mogły być używane zarówno w pracy, jak i w celach prywatnych.

Z racji iż nie posiadały one nowoczesnych funkcji i dodatków, widywanych w bardziej skomplikowanym sprzęcie, były o wiele prostsze w obsłudze, a także wytrzymalsze, gdyż miały o wiele mniej delikatnych podzespołów elektronicznych. Sama obudowa była bardzo wytrzymała i mocna, świetnie nadając się do pracy w naszych warunkach, gdzie uszkodzenia sprzętu występowały stosunkowo często.