Rowery focus i powrót do formy

 Lubię uprawiać sport. Biegam, jeżdżę na rowerze i chodzę na siłownię. Jednak ostatnio przydarzył mi się mały wypadek. Inny rowerzysta zajechał mi drogę, przewróciłam się i skręciłam kostkę. Zrobiłam to bardzo niefortunnie, bo naciągnęłam jeszcze mięsień, a staw był cały spuchnięty. Nie mogłam ćwiczył przez jakiś czas.

Rowery Focus dobre dla sportowca

tanie rowery FocusLekarz powiedział mi, żebym też nie przeciążała się i ćwiczyła tylko mało intensywnie. Nie mogłam biegać, bo to za bardzo obciążano moje stawy, na siłowni też nie miałam dużego wyboru, mogłam ćwiczyć tylko mięśnie ramio i brzucha. Mój trener polecił mi jednak tanie rowery Focus. Są to rowery elektryczne, idealnie dla osób, które odniosły kontuzję, ale chcą znowu jeździć. Idea polega na tym, że nie musimy się tak męczyć przy pedałowaniu,bo silnik elektryczny nas wspomaga. Miał znajomego który sobie taki kupił i był z niego bardzo zadowolony. Nawet jak już wydobrzał to i tak lubił z niego korzystać, bo był bardzo wygodny. Zakup nowego roweru nie był dla mnie czymś niezbędnym, ale sam pomysł mi się spodobał. Dzięki temu nie tylko będę mogła ćwiczyć po kontuzji, ale także po chorobie, czy jak będę zmęczona. Nie chce wtedy opuszczać treningów, ale też nie chcę się przemęczać i dodatkowo osłabiać. Kupiłam sobie polecany rower focus. Na początku tylko kawałek się nim przejechałam i było dobrze, ale od kiedy włączyłam wspomaganie elektryczne to było mi o wiele lepiej. To był dobry zakup i wart swojej ceny.

Teraz często jeżdżę na rowerze elektrycznym. Zawsze mam wtedy pewność, że wrócę w miarę wypoczęta do domu i nawet po drodze jak osłabnę to dzięki wspomaganiu zawsze dojadę do celu. Dobrze jest mieć taką świadomość. Na pewno chętnie polecę każdemu taki rower elektryczny firmy focus.