Rowery trekkingowe dla kobiet

Kobiety uwielbiają dbać o swoją aktywność fizyczną. Bardzo wiele kobiet chodzi na siłownię, uprawia jogę lub ćwiczy w klubie fitness. Jednakże jeśli to nie są jej ulubione sporty to zazwyczaj Wybiera rolki lub rower. Rower Damski trekingowy jest najczęściej wybierane przez wszystkie kobiety. Bez względu na wiek każda kobieta chce mieć porządny i wygodny rower. Taki, na którym może jeździć zarówno po mieście jak i w lesie.

Polecane rowery trekkingowe dla kobiet

rower trekkingowy damskiPolecany rower trekkingowy damski zazwyczaj ma 28 calowe koła. Klasyczny rower, który ma aluminiową ramę 17 Calley waży około 14 do 20 kg. Zatem jest odpowiedni nawet dla drobnej kobiety. Większość z nich ma 21 biegów oraz hamulce tarczowe V – brake. Oczywiście amortyzatory są z przodu, pedały plastikowe platformowe, na wyposażeniu wielu rowerów mamy także bagażnik. Oprócz niego są także błotniki, oświetlenie, stopka, osłona łańcucha oraz bardzo często dzwonek. Siodełko roweru musi być oczywiście miękkie by komfort jazdy był na bardzo wysokim poziomie. Najważniejsze w tych rowerach jest także geometria ramy. To dzięki niej czujemy się wyjątkowo komfortowo oraz bezpiecznie podczas jazdy takim rowerem. Na rowerach trekkingowych możemy jeździć zarówno po asfalcie w mieście, jak i poza miastem na ścieżkach kamienistych czy leśnych. Oczywiście najważniejsze są w takim rowerze także przerzutki, z reguły są one marki Shimano.

Jeśli chcemy zainwestować w porządne rower powinniśmy przeznaczyć minimum 2000 zł. To właśnie od tego przedziału co nowego zaczynają się Porządna oraz polecane przez sportowców rowery górskie czy trekkingowe. Firm, które zajmują się produkcją świetnych rowerów jest coraz więcej. Wiele z nich jest bardzo znanych i lubianych przez wszystkich klientów sklepów rowerowych.