Samochody używane można wziąć w leasing

Jak najkorzystniej sfinansować zakup używanego samochodu do swojej firmy? Najbardziej opłacalną formą finansowania jest obecnie leasing. Udzielają go zarówno banki jak i firmy leasingowe. Wystarczy jedynie wybrać samochód, na który sprzedawca wystawi fakturę. Faktura jest niezbędna do tego, żeby można było skorzystać z leasingu.

Auta po leasingu można leasingować ponownie

samochody używane w leasing katowiceBardzo ciekawą opcją na dobry i sprawdzony używany samochód może być skorzystanie z oferty po leasingowej. Oznacza to mniej więcej tyle, że samochody, które ktoś już skończył leasingować można wziąć w leasing raz jeszcze. Jeśli jakaś firma bierze regularnie samochody używane w leasing Katowice, ale potem ich nie wykupuje, to te samochody kolejna firma może ponownie wziąć w leasing. I są to najlepsze z możliwych aut, bo są sprawdzone i serwisowane w autoryzowanym serwisie. Można znaleźć używane samochody po leasingu z naprawdę małym przebiegiem, a to już może się okazać świetnym zakupem. Tym bardziej, że spłacając ostatnią ratę leasingu można się stać właścicielem pojazdu, więc można nabyć naprawdę dobry pojazd za bardzo rozsądne pieniądze. Chociaż auta po leasingu wcale nie muszą należeć do najtańszych. Bo ich jakość jest naprawdę na wysokim poziomie i trzeba jasno powiedzieć, że te samochody trzymają swoją wartość. Można natomiast korzystnie je później sprzedać, kiedy już skończy się okres leasingu i auto stanie się naszą własnością.

Jeśli tylko ma się firmę i chciałoby się kupić do niej samochód to warto pomyśleć o tym, żeby taki zakup sfinansować poprzez leasing. To bardzo korzystna forma finansowania, która niesie wiele różnych korzyści podatkowych. W leasing można wziąć samochód, który był już leasingowany. To bardzo proste, a formalności załatwia się błyskawicznie.