Skuteczny krem na sińce pod oczami

 

Od czasów nastoletnich borykam się z problemem sińców pod oczami. Granatowe i fioletowe sińce towarzyszyły mi długie lata. Nie pomagały regularny sen ani naturalne okłady z ogórków, kiwi czy torebek czarnej herbaty. Od mamy usłyszałam, że taka jest już moja uroda i muszę się z tym pogodzić.

Najlepszy krem pod oczy

krem pod oczy premiumJako nastolatka bardzo przeżywałam to że mam fioletowe podkowy pod oczami. Wyglądałam na ciągle zmęczoną albo smutną. W letnie miesiące problem nieznacznie malał. Opalona twarz nawet z zasinieniami pod oczami wyglądała znacznie lepiej niż w okresie zimowym. Jednak w miarę upływu lat mogłam zacząć tuszować swoje niedoskonałości w bardziej wyrafinowany sposób i już w liceum używałam korektora oraz podkładu aby maskować swój problem. Wielu moich znajomych nie wiedziało nawet jak bardzo staram się ukrywać swoje podkrążone i podpuchnięte oczy. Oprócz używania podkładu i korektora w płynie używałam różnego rodzaju kosmetyków aptecznych które w swoim składzie zawierały wyciągi ze świetlika czy arniki. Zasinienia minimalnie malały, ale po dłuższej przerwie w stosowaniu na nowo wracały. Po kilku latach walki pogodziłam się z tym, że taka moja uroda. Jedynie mąż od czasu do czasu musiał wysłuchiwać moich narzekań. To on jedynie widywał mnie bez makijażu. W tym roku z okazji urodzin zrobił mi niezwykły prezent kupił krem pod oczy premium, który rekomendowany był dla osób borykających się z problemem sińców pod oczami. Sceptycznie podeszłam do testowania tego produktu, lecz już po pierwszych dniach stosowania zauważyłam, że sińce są delikatnie jaśniejsze. Poza tym skóra pod oczami była głęboko nawilżona i rozjaśniona, a obrzęk zaczął znikać. Krem szybko się wchłaniał i miał delikatną konsystencję. Po kilku tygodniach regularnego stosowania rano i wieczorem, moje sińce praktycznie stały się niewidoczne. Byłam zachwycona takim efektem.

Od tej pory krem pod oczy na stałe zagościł w mojej kosmetyczce. Oprócz tego że uporał się z moimi sińcami chroni delikatną skórę oczu przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi i przesuszeniem. Każdej kobiecie która zakrywa swoje cienie pod oczami grubymi warstwami makijażu polecam zakup tego kosmetyku.