Statuetka na zamówienie

W wielu dużych korporacjach co roku organizowane są specjalne eventy, podczas których wręczane są wyróżnienia dla najbardziej zaangażowanych pracowników, którzy osiągnęli wysokie i zadowalające wyniki. Bardzo często przedsiębiorcy decydują się na zamówienie personalizowanych statuetek, które są formą podziękowania dla kluczowych liderów firmy. Ważne jednak, aby zamawiane figurki wyróżniały się oryginalnością i wytrzymałością, dzięki czemu staną się wyjątkową pamiątką dla wyróżnionej osoby.

Na jakie okazje sprawdzi się statuetka?

statuetki okolicznościoweOczywiście firmowe eventy to tylko jeden z przykładów, kiedy można wykorzystać statuetki. Okazuje się bowiem, że jest to często stosowana forma podziękowania i wyróżnienia ważnej osoby także w sporcie, szkolnictwie czy wielu innych branżach, podczas organizowania szkoleń i zawodów. Statuetki okolicznościowe można zamówić jako gotowy egzemplarz lub też jako indywidualna figurka, w której uwzględnia się m.in. rodzaj organizowanego konkursu, branżę, w której działa dana firma oraz dane personalne obdarowanych. Figurki nawiązujące m.in. do pasji czy wykonywanego zawodu, mogą również stanowić doskonały pomysł na prezent z okazji urodzin, awansu, czy ważnego wydarzenia w życiu danej osoby.

Najlepiej powierzyć wykonanie statuetki sprawdzonej firmie, która stawia przede wszystkim na jakość i trwałość wykonywanego produktu, a także dba o wszystkie szczegóły. Pozwala to osiągnąć bardzo realistyczne postacie, które z pewnością staną się oryginalną dekoracją dla obdarowanego. Figurki są wykonywane z różnych materiałów, mogą być kolorowe lub pozostawione jako surowy odcień metalu. Ceny takich produktów są bardzo zróżnicowane i zależą od wielkości oraz trudności ich wykonania, a także indywidualnych zmian, koniecznych do naniesienia na statuetce.