Szklane panele w kuchni

Kilka miesięcy temu zdecydowaliśmy się z żoną na remont kuchni. Bez większych problemów doszliśmy do konsensusu, co do planów rozmieszczenia mebli, miejsca, gdzie ma stać lodówka oaz kuchenka gazowa.

Pozostało tylko zdecydować się na rodzaj i kolor płytek, oraz rodzaj i kolor farby. Ale te kwestię pozostawiliśmy nierozstrzygniętą. Jakiś czas potem wracając z pracy, usłyszałem w radio reklamę paneli szklanych. Ich producent zapewniał, że sprawdzają się one rewelacyjnie zarówno w kuchniach, jak i łazienkach.
Po przybyciu do domu opowiedziałem żonie o zasłyszanym radiowym newsie i razem postanowiliśmy sprawdzić w Internecie opinie osób, które zdecydowały się na ich zakup. Ku naszemu wielkiemu zaskoczeniu internetowe fora, na których wymieniano się doświadczeniami odnośnie do szklanych paneli, były pełne pozytywnych opinii na ich temat. To nas przekonało do ich zakupu. Po remoncie kuchni szklane panele prezentowały się nadzwyczaj olśniewająco i praktycznie.

Zdecydowaliśmy się na ich umieszczenie zarówno na ścianach, jak i suficie. Doskonale zakryły wszelkie niedoskonałości, odmieniając nie do poznania wnętrze naszej kuchni. Od tamtego czasu, polecam je wszystkim znajomym, gdyż sądzę, ich zakup był naprawdę trafną decyzją.