Szkoła językowa była moim pomysłem na życie

W przeszłości wyjechałem za granicę. Tam bardzo dobrze nauczyłem się obcego języka i mogłem go bez problemu używać w codziennym życiu. Ostatecznie nie wiedziałem, gdzie mógłbym rozpocząć pracę. W końcu postanowiłem otworzyć własne przedsiębiorstwo.

Szkoła językowa w Bydgoszczy to mój biznes

szkoła językowaPostawiłem, że moim pomysłem na życie będzie mała szkoła językowa na terenie Bydgoszczy. To tam zamierzałem wynająć lokal. Na początku czekało mnie bardzo dużo formalności. Moi rodzice we wszystkim mi pomagali. To moja mama znalazła dla mnie najlepsze pomieszczenie. Czynsz nie był zbyt wysoki dlatego mogłem bez problemu prowadzić zajęcia. Jednak chciałem zainwestować w wiele kierunków. Musiałem zatrudnić jeszcze kilku nauczycieli. Dobra szkoła językowa bydgoszcz powinna mieć dużo kierunków. Ostatecznie na początku była tylko u nas nauka angielskiego. Prowadziłem ją osobiście. Pierwsze zyski przeznaczałem na nowszy sprzęt edukacyjny. Niestety angielski nie przynosił mi wysokich zysków i musiałem pomyśleć nad urozmaiceniem mojej oferty. W tym calu zatrudniłem nowego pracownika. Od tamtej pory powstała nauka francuskiego na bardzo wysokim poziomie. Grupa chętnych z dnia na dzień stawała się coraz bardziej większa. Ja dużo czasu poświęcałem odpowiedniej stronie internetowej. Musiałem zadbać o jej wizualny wygląd. Każdy wie, że jednym z podstawowych elementów udanego biznesu jest reklama. To ona sprawia, że ludzie dowiadują się oraz decydują się na uczęszczanie. Ja założyłem sobie, że będę uczył ludzi w każdym wieku. Także chciałem zorganizować kursy przygotowujące do matury. Każdy chciał się do niej jak najlepiej przygotować.

Po dwóch latach prowadzenia własnego przedsiębiorstwa prowadziłem także inne kierunki. Pojawili się także nowi pracownicy. Razem udało nam się stworzyć naprawdę ciekawy zespół. Wszystko szło w bardzo dobrym kierunku i mogliśmy się rozwijać.